Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves korban jöhet szóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korban jöhet szóba a szex? Hogy kell nyelvesen csókolózni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Há...t én a szexet olyan 16-17-18-ra ajánlom minimum, és a csókolózás... Gondolom még nem próbáltad, ha egyszer egy lánnyal akit szeretsz kipróbálod akkor megtudod, csak azt tudom mondani amit sok mindenki, ösztönös. 14/F
2010. jún. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sex először 16 éves korban. én ezt javaslom.
2010. jún. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

16 alatt ne szexelj. Cókolózni meg szoktak 14 évesen is, azzal szerintem nincs sok gond. De ha később történik meg, azt sem kel szégyellni.


22F

2010. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
na igen...sex...figyu ezt te döntöd el hogy mikor jöjjön..akkor amikor te is akarod..de vedd figyelembe hogy kivel csinálod először...nekem is anyukám mindig azt mondja:majd ha szeretsz valakit,és együtt jártok legalább egy évet...csak azért írom jelen időben mivelhogy én is csak 15vok és semmi kedvem lefeküdni senkivel...szivatnak is ezért egy páran de kit érdekel?szerintem arra büszke kell lenni hogy nem feküdtél le senkivel...de én is 16-17 éves korra tenném az ideális időpontot,akkor már elég érettek leszünk rá...:)a csók meg jön magától...ne parázz:)
2010. jún. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neked még egyik sem való!!!
2010. jún. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

18 évesen a szex

előtte lehet csók 16 évesen

nem kell elkapkodni semmit

2010. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!