Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek?! Ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?! Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Boldog párkapcsolatom van. 8hónapja, gyűrű van a kezünkön, komolyan gondoljuk. A barátommal tényleg jól megvagyunk. DE van egy dolog ami mindig felkavarja a por: az exe. A csajt alapból nem bírom mert amikor összejöttünk mindennek lehordott, és mai napig talál ki hazugságokat hogy a barátomat bemocskolja hogy pl: hazudik nekem, meg fog úgyis csalni stb.

A minap (ismét) ő kereste a barátom... Azzal a kéréssel hogy: kérdezze már meg ott ahol dolgozik hogy van-e hely (ahol a barátom dolgozik fárasztó fizikai munka,fólia alatt a hőségbe mindenfélét csinálnak, 1óra utazásnyira van onnan ahol lakunk, nem egy túlfizetett munka, gyakori a 12órázás amit csak akkor mondanak ha elkezdődik a 10.óra..., a barátom 3kor kel h beérjen 5re) nos a csaj aki még egy virág átültetését is inkább passzolja akar ott dolgozni...

Ismerem a csajt (osztálytárs) képes arra hogy majd megkérje a barátomat hogy kísérje majd el mindennap... ha rossz az idő hagy maradjon nála éjszakára...

Na én ebből köszönöm szépen nem kérek, van saját munkám ami épp elég felelősség, nem fogok még ezen is idegeskedni!!! Már elegem van hogy mindig nekem okoz gondot.

Ti mit tennétek a helyembe?? Adjatok tanácsot!!


Köszi előre is a NORMÁLIS válaszokat!!


2010. jún. 23. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg komolyan gondoljátok a kapcsolatotokat, akkor a barátod dolga lenne, hogy leállítsa az exét. Ha a szép szóból nem ért, akkor durván.
2010. jún. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ :)


Egyáltalán nem látom jelét annak hogy le akarná állítani... Pedig tudja és mindig figyel arra hogy én nem szeretek a csajról beszélni. Jó... ritkán jön fel a dolog de akkor is. Szerintem neki se tetszene ez a szitu.



Ma szeretném vele megbeszélni. Csak nem tudom mit mondjak

Valami tanács??

2010. jún. 23. 09:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem elég, hogy nem beszél neked a csajról... ez olyan kb. hogy amiről nem tudsz az nem is fáj. Kérdezd meg tőle, hogy miért nem állította már le az exét és érdeklődj vajon fordított szituban ő mit várna el mit csinálj ha téged zaklatna így egy volt barátod. Remélem ettől kicsit felébred.
2010. jún. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Ha ezt nem tudjátok normálisan megbeszélni és megoldani, teljesen fölösleges a gyűrű, meg bármilyen papír. Mondd meg a barátodnak, hogy vagy leállítja a csajt vagy megnézheti utoljára a hátad közepét. ennyi.
2010. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

26


bármit meg tudunk beszélni, csak ez nem megy rendesen, ilyenkor úgy érzem hogy ellenemfordul... :S

főleg hogy csak 3 hónapot voltak együtt, úgy hogy szinte naponta vesztek össze, és nem tudom miért nem tud leszállni a csaj róla... :S

2010. jún. 25. 18:10
 6/8 A kérdező kommentje:

tegnap eljött, és elmondtam hogy mi a problémám.

a reakciója kedves volt: soha nem állok mellé, sőt mindig lecseszem hogy miért csinálja, de nem veszi észre magát, én a barátnőm mellé állok, aki te vagy! egyetlen nőt szeretek, téged, életem legjobb választása vagy! - mindezt a szemembe mondta és láttam hogy elérzékenyült. Folytak a könnyeim, örömkönnyeim.



Szerintetek mit lehet csinálni a csajjal? ha már a lecseszés se segít... ha nem vesszük figyelembe kiharcolja magának hogy ő legyen a téma...

2010. jún. 26. 10:13
 7/8 anonim ***** válasza:

mond meg hol lakik!szivesen elásom az ilyeneket a kertben!:D

de amúgy hát nem is tudom!

mi lenne ha nem foglalkoznátok vele?se telefon se semmi!nem kell vele beszélni!

aztán majd észreveszi magát!

2010. jún. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi az aranyos választ :D tetszett xD


megpróbálom! :)

2010. jún. 28. 14:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!