Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jussak túl azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jussak túl azon, hogy a párom itt hagyott betegen?

Figyelt kérdés
6 hete műtöttek,ő szakított 5 hete. Azt hittem idővel jobb lesz, de egyre depressziósabb vagyok. Hasi műtétem volt, szóval ilyenkor még amúgy is nehéz.Egyrészt bennem van a szakítás fájdalma másrészt az a megalázottság érzése,hogy így történt.1 évig jártunk.20-as éveim elején járó nő vagyok.
2010. jún. 23. 01:26
1 2
 11/19 capslock ***** válasza:
100%
Én 5 hónapot voltma együtt párommal.Soha senkit nem szerettem így. otthagytam érte a munkámmal,családomat elhagytam azért,hogy hozzáköltözhessek. 4 napja bejelentette,hogy nem szeret. Most egyedül maradtam,nincs munkám,nincs hova mennem. szüleimhez nem akarok visszamenni. azt is tudom,hogy nem jó,hogy egy házban élünk.nagyon fáj.és tudom,hogy neki is.de nem tudok most hipp-hopp elköltözni. nagyon szeretett engem.remélem most scak össze van zavarodva és egy idő után rájön,hogy én kellek neki. bocsánat ha hosszú voltam. meg tudom,hogy ez rajtad nem segít. de nem vagy egyedül! 4 napja nem eszek,csak sírok. én is olyan cipőben vagyok,mint te. csak nekem még a jövőm is bizonytalan. nagyon el vagyok keseredve. itt még barátaim sincsenek. senkivel nem tudom megbeszélni.ne haragudj,hogy leírtam...
2010. jún. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Igen, érthető, de azért nem nektek volt daganatotok:), egy belső szerv elvesztése is okoz olyan lelki fájdalmat, mint a hőn szeretett társé...főképp úgy ha a termékenységet is befolyásolja, ergo nekem kevesebb esélyem lesz teherbe esni.

Úgy gondoltam ezt még hozzá teszem.

2010. jún. 24. 22:52
 13/19 anonim ***** válasza:
61%
Én ráuszítanék 10 nekrofil bernáthegyi kutyát, akik kitépik a belső szerveit, megerőszakolják, és felgyújták a hulláját, és azt is megerőszakolják. Ekkora egy k*csög f*sszopó g*cit.
2010. jún. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Sza' érzés de nem erőszakolhatod ki a szeretet azzal hogy sajnáltatod magad.

Ha valaki súlyos haláslos beteg és a próblémákat a másik nem tudja felvállalni még az elején szakitani kell.

2010. jún. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=e0IIiZ37vBw

Ezt hallgassatok meg. Pont az ilyen szar kapcsolatokrol szol, es arrol hogy az csaj apja ova intette lanyat, de a lany nem hallgatott ra, aztan elkoltozott a fiuhoz, az kesobb megverte a csajt, aztan kidobta.

2010. jún. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Imádom ezt a klippet. Olyan találó. A lenyegrol szól.
2010. jún. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ugy szeretném ha megértenétek miről szól ez a zene. Ez valahogy segit feldolgozni a dolgokat.
2010. jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Valószínű, hogy a dolog már érett egy ideje.


2. Ha mártírkodik, akkor ne vedd be! Méghogy depressziós! Kapja be!


3. Ha akkora sekélyes szemétl@'da, hogy a gyűlölete erősebb, akkor örülj, hogy lekopott!


4. 20 évesen még előtted a világ, és szerencsés vagy hogy visszakaptad a szabadságodat! Nem szabad ilyen korban lekötni magad, mert később megbánod! Éld ki magad most!!!


5. Jobbulást!


6. Ne gyötörd magad! És semmiképp se fogadd vissza, ha később rájön h hülye volt!!!! Ne aggódj, minden rendben lesz!

2010. jún. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszi, már kezdek jobban lenni, egészségügyileg.Vele már nem igazán beszélek.Csak olyan apátia lett rajtam úrrá a férfiak területén, hogy az valami hihetetlen.Voltam strandon szinte mindenki nézett,de már szinte nem is érdekel, mintha ott sem lennének...
2010. jún. 28. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!