Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jussak túl azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jussak túl azon, hogy a párom itt hagyott betegen?

Figyelt kérdés
6 hete műtöttek,ő szakított 5 hete. Azt hittem idővel jobb lesz, de egyre depressziósabb vagyok. Hasi műtétem volt, szóval ilyenkor még amúgy is nehéz.Egyrészt bennem van a szakítás fájdalma másrészt az a megalázottság érzése,hogy így történt.1 évig jártunk.20-as éveim elején járó nő vagyok.
2010. jún. 23. 01:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
örülj, h nem volt komplikació a műtét során, és próbáld meg elfelejteni a pasit.. nem érdemel meg téged, ha csak ugy otthagyott..
2010. jún. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
lesz még pasi :))
2010. jún. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
hogy rohadna meg!!
2010. jún. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Na ez elég köcsög húzás volt
2010. jún. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a betegség játszott benne szerepet. Mindenesetre elég rosszul időzített. A legrosszabb az, hogy úgy viselkedik mintha ő lenne beteg:(
2010. jún. 23. 01:33
 6/19 A kérdező kommentje:
Volt egy családi veszekedésünk, egyik szülőmmel.És úgy érzem az iránti érzett dühe erősebb, mint az értem táplált érzései...
2010. jún. 23. 01:35
 7/19 A kérdező kommentje:
És az fáj leginkább, hogy nem volt megoldhatatlan a probléma.Ő állította be annak illetve érzi úgy.És a legrosszabb hogy mikor beszéltem vele azóta azt mondta depressziós és el kell hogy felejtsen mert mi már nem lehetünk együtt...de kérdem én ha ő depis egészségesen akkor én milyen legyek?
2010. jún. 23. 01:38
 8/19 anonim válasza:
100%

Szia!


A szakítás soha nem jön jókor... Velem 2 és fél év után szakított exem még szeptemberben... 1,5 hónapot volt szarkedvem és sajnáltam a dolgot. De aztán úgy esett hogy egy elkezdtem bulizni... és pasiztam is ami sokat segített. Azóta persze exem megbánta a dolgot és össze jöttünk megint... de a végén én szakítottam vele, mert ez így már nem volt ugyan az.

És nem bántam meg.


A szakításokból tanulni lehet és ilyenkor, gondolj csak arra ami szép volt... Majd jön más sok hal van a tengerben :)


Heg miatt meg ne aggódj... Nekem is van a hasamon és a hátamon is szépen össze vissza varrogattak :s de egyik barátomat sem zavarta csak lehülyéztek hogy ne foglalkozzak már vele!!!!


Minden jót neked!! :)

2010. jún. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

próbáld meg lefoglalni magad egy könyvvel, egy jó filmmel..

és mondogasd magadnak, hogy nemsokára el fog múlni ez, amit most érzel..mint ahogy egy betegségből felgyógyul általában az ember, ahhoz is idő kell


másrészről meg jobb, hogy még viszonylag hamar, egy év után kiderült, hogy egy tetű, egy tetű után meg nem szabad sóvárogni, még azt sem érdemli meg, hogy rágondolj.


nála márcsak jobbat fogsz találni, most a lényeg, hogy gyere rendbe teljesen


többet már nem szívathat meg(sajnos majd mást fog utánad)

aki lehet szintén nem érdemli meg, ne bánd cseppet se

26/l

2010. jún. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én éppen válófélben vagyok.23 évesen egyedül maradtam a lányommal.Családom több,mint 200km-re,nincs aki segítsen.Várható volt,h kilép az életemből,és már én is ezt szerettem volna,de még így is 2-3 hétre kivont a forgalomból.Most kezdek helyre állni lelkileg.Nem egyszerű,de erősnek kell lenni.Csak te tudsz átlendülni a dolgon.Össze kell szedned magad,szembenézni a problémáiddal.Sírjál csak nyugodtan,jót tesz az is.Aztán majd helyrejössz.
2010. jún. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!