Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért játszik velem? Ez már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért játszik velem? Ez már nem barátság.

Figyelt kérdés
Van egy fiúbarátom, akit egy éve ismerek, ahogy telt az idő egyre jobb barátok lettünk.. (azt tudni kell, hogy nekem van barátom), idővel én túlságosan is megkedveltem, amit el is mondtam neki, hogy véget vessünk igy a barátságnak, mert én már nem tudnék barátként nézni rá...pár napig nem is beszéltünk, aztán midnen ott folytatódott, ahol abbamaradt..sokat beszélgettünk, piszkáltuk egymást, de már nem volt oylan mint régen, aztán ritkábban beszéltünk..most már csak ugy hetente egyszer, de úgy érzem, hogy csak azért, mert legyezteti a hiúságát, kihasználja a helyzetet, hogy nem birok neki ellenállni, és irok neki én is msnen.. ha pedig én nem foglalkozom vele, suliban más fiúkkal beszélgetek, akkor megsértődik, és megjegyzéseket tesz, hogy hogy rámnyomulnak a fiúk.. úgy érzem ez már csak egy játék kettőnk között, csak húzzuk egymást... nem tudom, hogy vethetnék ennek véget.. nem bírom ki, hogy néha ne beszéljek vele.. pedig az lenne a helyes.. akkor talán rájöhetnék mit is érez valójában.. Szerintetek miért csinálja ezt? Mi értelme van ennek az egésznek? Ez már nem barátság... 18/L
2010. jún. 22. 21:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Erre én is kiváncsi vagyok, mert így vagyok ezzel én is...!

19/L

2010. jún. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
szereted te a pasidat? nem lenne jó hülyíteni őt.
2010. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
szerintem majd meg vesz erted ;)
2010. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Ha majd megvesz értem, nem egyszerűbb lenne elmondani?

Régebben kaptam tőle egy iylen megjegyzést, hogy ő nem járna oylan lánnyal, aki miatta hagyja ela barátját, emrt akkor attól félne, majd őt hagyja el egy másikért..

2010. jún. 22. 21:35
 5/32 anonim ***** válasza:
Annyira hasonlít a sztorid. Beszéljük már meg.
2010. jún. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Írtam e-mailt neked.

De attól más irhatna még, hogy mi a véleményük, köszi

2010. jún. 22. 21:51
 7/32 anonim válasza:
Én is voltam már hasonló cipőben:D Szerintem is odavan érted a fiú,csak nem meri mondani,mert van barátod,nem akar nyomulni,ami rendes is így tőle,mert tiszteletben tartja a barátodat. Nekem ez a véleményem :) 17/L
2010. jún. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
40%
szerintem egy tapasztalatlan tuskó...ha kicsit is szeretne, nem húzná feleslegesen az agyad ilyenekkel....a legvalószínűbb az, h nagyon félénk, és nem tudja igazán, h mit is kezdjen ezzel a helyzettel...én pont így voltam...egy darabig húzta az agyam, én hülye hagytam, h játszadozzon az érzéseimmel...aztán meguntam...ha már hímnemű, akkor legyen annyi bátorsága, h felvállalja az érzelmeit...nekem még az is jobban esett volna, hogyha a szemembe mondta volna, h: 'te hülye pitsa, fogd már fel h nem tetszel'...mint ez a játszadozás...máig sem tudom, h szeretett-e egyáltalán, de teljesen kiábrándultam belőle...ha kölcsönös lett volna a szerelem, feladtam volna érte a párkapcsolatomat is, annyira sokat jelentett nekem az a srác...ckhát...vannak érzéketlen hímneműek is a világon...sajnos...
2010. jún. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Utolsó: Igen, tapasztalatlan, nem sok barátnője volt eddig.. Veled mi lett? Még azóta is azzal a pároddal vagy? Ő tudott erről, hogy más fiút szeretsz?
2010. jún. 23. 09:58
 10/32 anonim ***** válasza:
még azóta is azzal a párommal vagyok, és ő nemtudta h mást jobban szeretek....
2010. jún. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!