Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a jó döntés? Fiatalság=bolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó döntés? Fiatalság=bolondság, vagy megbecsülni a jót és kitartani mellete mert Ő igazán jó?

Figyelt kérdés
én eddig olyan ember voltam aki mindig alaposan megfontolja döntését, és mindig konkrét optimista tervekkel képzeli el jövőjét. Ehhez egy évvel ezelőtt megkaptam a páromat, aki beleillik a jövőképembe, és ugygondolom hogy igazán jó lenne vele családot alapítani,tudatosan. de.. egy éve vagyunk együtt és igazából a kapcsolatban nem volt olyan szakasz amikor ne lettek volna olyan alapvető gubancok amik ne idegesítsenek engem. mindig volt valami. kicsit unalmassá is vált az egész kapcsolat,ez ahhoz vezetett hogy megcsaltam.feljöttem 4 hónapot pestre,közben persze együtt voltunk,most költözök haza,de nem tudom mi legyen, ugyérzem hogy kicsit sok belőle,leköt tulságosan is. de ellenben nagyon szeret engem és végülis én is jol érzem magam.de nem tudom pl hogy hol sikerül elkezdjem az életem, vidéken,vagy pesten... nem tudok semmit, ő jönne velem pestre de nem érzem ilyen erősnek a kapcsolatot,most mert akár milyen kisértéssel állok szembe sosem tudtam nemet mondani. mit csináljak? éljek egy kicsit, probáljam elkezdni az életemet, és majd a későbbiek folyamán ujra egymásra találhatunk? vagy tartsak ki mellete,és együtt kezdjük el az életet, hoyg ne veszitsem el ezt az igazán jó embert?
2010. jún. 22. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

szerintem ne rabold annak a rendes srácnak az idejét!!!!

te r.i.b.a.n.c

2010. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

te ezt a jó embert meg sem érdemled,

majd kifogsz valami izgalmasabb pasit, de tudod a leopárdból nem válik juhászkutyuka!!!!

remélem értesz...

majd a leopárd fog téged megcsalni!!!

de akkor meg is érdemled!!

24 l

2010. jún. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

sokszor a rendes az unalmas, aki családszerető az unalmas

aki izgalmas pasi az szórakoztató, hosszutávon meg jól megszívod vele


de nem maradj vele, ha idegesit, mert nem szereted igazán , ha meg tudtad csalni..

ne taktikázz! az érzelmeidre hallgass, csak ugy lehetsz boldog

23l

2010. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
"hogy lett ennyi ribanc, istenem egyetlen bordából?"
2010. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a pasi is megcsalják a nőket, szóval a borda érhető modon ringyo
2010. jún. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Őszinte vagy hozzánk, ismeretlenekhez, amiért leírtad, hogy mi játszódik le benned.

De ahhoz miért nem vagy őszinte, aki tényleg megérdemelné?

Valahol te is tudod már, hogy ez a kapcsolat úgyse tart örökké, főleg, miután megcsaltad.

Ne nézd hülyének a srácot, inkább engedd el.

2010. jún. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem itt akadt meg a szemem:

"de ellenben nagyon szeret engem és végülis én is jol érzem magam"


Ha csak megszokásból, szeretetből vagy mert "ő szeret engem"-ből vagy vele, ennek így semmi értelme. Tombold ki magad és ha rájöttél, hogy általad "rosszfiúnak" és "izgalmas" pasi egy idő után nagy kicseszés, akkor majd jobban értékelni fogod az ilyen pasikat, akibe nem mellesleg nem minden nap botlik az ember lánya. Szerintem engedd el egy időre és majd kialakul.

2010. jún. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2010. jún. 27. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!