Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az hogy egy 12-13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az hogy egy 12-13 eves csajnak mar 6 pasija volt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 12:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat csak azer kerdeztem mer az egyik szomszedomrol van szo akinek mar ugy kb 6 pasija volt.(amirol tudok de szerintem jowal tobb volt nekije) s 10 évesen volt neki eloszor aztán 12 eves létére már vagy 6 ´´pasival,, jott osze. De az osszeset csak kihasználta vagyis hát megszeretette magát a sráccal s aztan jo faképnél hagyta.S a csaj szulei sem mondnanak erre semit csak azt hogy hát jolwan és azt hiszi magárol hogy o a tokeletes álom csaj. Pedig nemis anyira szep mint aminek azt gondolja magat...
2010. jún. 22. 13:31
 12/17 A kérdező kommentje:
ez olyan járás volt hogy mindegyik sráccal max 2-szer smárolt.Meg néha néha fogták a kezuket.
2010. jún. 22. 13:33
 13/17 anonim ***** válasza:
Akkor normális.
2010. jún. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
na már most ribanckodik...
2010. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

én 12 vagyok és eddig 2 komolyabb pasim volt 2 inkább még ilyen gyerek! de szerintem ha már elég komolynak érezzünk magunkat akk miért ne??? ti is ezt csináljátok csak mi hamarabb kezdtük! am meg nekem már csókom is volt!

12/L

2010. jún. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Komolyabb? 12 évesen még nem nőtt be a fejed lágya. Most úgy gondolod, hogy komoly vagy, meg "érett", de hidd el, később majd rájössz, hogy ez egyáltalán nem így volt. Még gyerek vagy...akár elfogadod, akár nem! Teljesen mindegy, hogy van rajtatok egy rakat smink, magassarkú cipő, kivágott felső (tisztelet a kivételnek), még akkor is GYEREK VAGY! Csak tudnám, hogy ilyenkor hol vannak a szülők. Persze, van olyan, hogy gyerekszerelem... de olyankor még nem kéne semmi "komolyabb"....
2010. jún. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
15 évesen meg abortuszra mész?
2010. jún. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!