Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem miért nem megy? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem megy? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nos 18/F, egyesek szerint tök jó pasi vagyok. Próbálkoztam 1 csomószor, vagy első randi után lekoptatnak, vagy lesz belőle valami max 1 hónapig. Elég sokszor megjártam már.

Plusz kezdeményezni sem nagyon tudok, félek a leégéstől.

Mégis hogyan tudnék ezen változtatni.

Köszi


2010. jún. 22. 10:32
 1/9 Minekmondjam Meg válasza:

mit mondtak a barátnőid, miért szakitanak?

mert ha ezt tudod akkor ezen változtatsz és kész is.

én ezt tenném 13/F

2010. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Minekmondjam Meg válasza:

az előző vagyok


nyugottan merj kezdeményezni is

a lányok azt szeretik ha a fiu kezdeményez

2010. jún. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten tudom mi lehet a baj, mert hasonlóakon mentem már át én is és kísértetiesen hasonlít ez a dolog az akkori enyémhez. Tanácsként azt tudnám neked, mndani, hogy /igaz nem tudni milyen tulajdonsággal rendelkezel/ légy bátrabb és lazább, kezdeményezz bátran főleg ha látod, hogy a lány oda van érted. Lehet hogy túl sokat agyalsz a dolgokon és ezért is lehetsz feszült vagy eseteg kevésbé kezdeményező. Erre azt tudnám neked javasolni, hogy mégha első randi címszó alatt is fut a dolog akkor is csak egy egyszerű találkának vedd és gondolj arra, hogy semmi baj nem lehet, megölni nem fog. A többi meg majd alakul.

Még annyit, hogy írtad, hogy ha volt is kapcsolatod az max egy hónap volt, azt tudnám javasolni, hogy mielőtt elkezdesz járni egy lánnyal randizz vele sokat így megismerheted őt és lehet hogy előkerülhetnek olyan dolgok is ami majdcsak a kapcsolatban jönnének elő.

2010. jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még a lányt kellene megtalálni, perpillanat a legnagyobb gond a randi összehozása, ugyanis nemnagyon találok lányt aki esetleg komolyabb szándékkel találkozna velem.
2010. jún. 22. 11:40
 5/9 anonim ***** válasza:

(3 kommentelő)

Eddig hol próbálkoztál lánnyokkal ismerkedni?

Mert a netes oldalak az szerintem nem kifizetődőek, persze vannak ellenpéldák is de ritka a komoly kapcsolat kialakulása ilyen téren szerintem, bulikba is van lehetőség, de ha csak nyitott szemmel jársz a világba és pl buszon szemezel intenzíven egy lánnyal akkor odamehetsz és beszélgethetsz vele és lehet még az elérhetőségét is megadja neked. Ha ezek se akkor próbálj olyan programokat csinálni és tervezni amiben lehetőség van új emberek megismesére.

2010. jún. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én Internetes társkeresőn találtam meg a párom .és nem olyan nehéz,főleg neten ! .18ff
2010. jún. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

énis inkább a netes dolgokat próbálom(tam) az utcsó kommentelő írhatna h konkrétan melyiken.

Nekem ez az életbeli "ismerkedjünk" nem megy.

2010. jún. 22. 12:47
 8/9 anonim ***** válasza:

fiatalabb korban még mindenki össze vissza csapong

esélyed nem sok

hajra

2010. jún. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szia figy májvpen is van

meg iwiwen is vannak ezek a társkeresők

aki tetszik megjelölöd:) feleszed msn-re és onnan már simán megy minden :)

2010. jún. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!