Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a baránőmnek vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a baránőmnek vagy ne?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A nevem Dóri és a legjobb barátnőm pasija kivel 2éve hogy együtt van, kb. 2hete bevallotta nekem, hogy tetszek neki. Elmondjam a bnőmnek?
2010. jún. 22. 00:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

NEM!

te tudjál mindenkiről mindent, de rólad senki semmit!!!!

2010. jún. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne, ne mond el neki. És a pasinak mond meg, hogy álljon le az ilyesmivel.
2010. jún. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ne szólj neki de mond meg a barátjának h titokban lefeküdhetnétek
2010. jún. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem rontana a barátságotokon. Még azt is hiheti, hogy TE csábítottad el a barátját, akkor pedig írtózatosan féltékeny lesz. Inkább halgass az egészről, lehet hogy a fiú részérő csak hirtelen fellángolás volt, ha pedig nem, akkor már nem szereti a barátnődet és előbb-utóbb el fogja hagyni.
2010. jún. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
szerintem a paival kéne beszélned...nem tisztességes a dolog...közöldd a pasival,hogy álljon le ...ha folytatja akkor vesdd be a lányok összetartását... ;)
2010. jún. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha csak lepippantod az nem számít megcsalásnak
2010. jún. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez önmagában nem hűtlenség. Attól, hogy van barátnője, még másokról is elismerheti, hogy nem néznek ki rosszul.
2010. jún. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
amíg nem közöl többet, nem jelzi hogy jobban is érdekled felesleges. ha már akar valamit, és téged is érdekel a srác akkor azért mond meg a fiúnak hogy előbb szakítson a bnőddel. Vagy meg is csalhatja veled, ami nagy tahóság lenne, de hát ma már csak így megy ez..
2010. jún. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

00:30 , hogy mennyire igazad van !!!!!

Nekem kellett egy jó pár év és egy pár jó nagy pofon az élettől, vagyis inkább a barátoknak hitt ismerősöktől mire ezt "megértettem"!


a kérdésre válaszolva, ne szólj semmit, az még nem bűn, hogy tetszel neki, ha már többet akar akkor ....csak ilyen esetben áltlában az szokott elsülni, hogy te kezdtél ki vele és nem a srác veled és a bnőből ellenség lesz !

2010. jún. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A neved irreleváns, és cselekedj legjobb megérzésed szerint.
2010. jún. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!