Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki huzamosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki huzamosabb ideig távkapcsolatban volt, és happy end lett a vége? Ismertek ilyen párokat?

Figyelt kérdés

Mik voltak a körülmények? Milyen gyakran tudtatok találkozni, illetve hány km választott el? Mennyi ideig voltatok távkapcsolatban, mire valaki költözni tudott a másikhoz?

Kérlek, csak olyan történeteket meséljetek, amik végül jól alakultak :-)

Köszi



2018. szept. 3. 18:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nagyon sok rossz sztorit hallani a távkapcsolatokról, így mikor én kerültem ebbe a helyzetbe, féltem. Nem adtam sok esélyt annak, hogy együtt maradunk hosszabb távon, de egy próbát megért.

Nagyjából 150-200 km (nem nagy távolság) volt köztünk, igazából a suli, majd munka nehezítette a találkozásokat, mert az mindkettőnket a saját városához kötötte. Szinte napra pontosan 3 évig éltünk heti-kétheti (volt, hogy ennél gyakrabban is találkoztunk) találkozásokkal távkapcsolatban. Összeköltözés után két hónappal megkérte a kezem, rá másfél évre összeházasodtunk, 2 éve vagyunk házasok, márciusra várjuk az első gyermekünket. Eddig mindenképpen sikersztori a mienk, de azt kihangsúlyoznám, hogy nem volt extrém a távolság és még így sem volt zökkenőmentes az az első három év. Ha újrakezdhetném biztos nem szenvednék végig még egyszer három évet, valamelyikünk hamarabb költözne, de ettől függetlenül most már azt mondom, hogy a mi esetünkben összességében megérte.

2018. szept. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mi párommal neten, egy közösségi oldalon, ismertük meg egymást. 200 km volt a táv kettőnk között. Heti egyszer a két város között félúton találkoztunk, mikor meg jó volt mind a kettőnknek, akkor egymásnál. A hét többi napján skype-on tartottuk a kapcsolatot.

4 és fél évig voltunk így távkapcsolatban, utána összeköltöztünk.

5 és fél éve vagyunk együtt boldogan.

2018. szept. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
4 évig éltünk távkapcsolatban, 1500 km volt közöttünk. Évente egyszer tudtunk találkozni, de akkor kb 1 hónapig voltunk együtt. Aztán én tudtam hozzá kiköltözni. Ez 4 éve volt. Azóta is együtt élünk.
2018. okt. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!