Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből lehet tudni ha a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet tudni ha a pasi szeret?

Figyelt kérdés
Biztos voltatok így ti is, hogy nem mertetek rákérdezni. De mik azok amikből lehet tudni, hogy érez valamit?
2010. jún. 21. 21:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
Ha igen erősen megmarkolja a melleidet.
2010. jún. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hív, smst ir, érdeklődik irántad, puszilgat ölelget.. ilyen alapdolgok..

amugy nemtudom , nem vagyok pasi, de az én pasim ezt csinálja, eg persze mondja is..:D

17/L

2010. jún. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Áll a répája.
2010. jún. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

hát ha keres, hívogat, sokat beszélgettek, puszilgat/csókolgat, simogat, becézget..=)

jaa és 1x olvastam bár nem tudom igaz-e hogy ha 1pasi vállon csókol akkor szeret(ha nyakon akkor pedig kíván;)

d nem tudom igaz-e=D

2010. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
:) eddig jó. még a mellmarkolós is , a répás meg főleg :)
2010. jún. 21. 21:44
 6/16 anonim ***** válasza:
ha veled beszél, és a szemedbe néz, hívogat, sms-t ír, msn-eztek,találkoztok,kézenfogva járkáltok,átölelitek egymást, puszit ad és ha felvállal =)
2010. jún. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ha nem dugja fel az orrodba a lábát
2010. jún. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha nőnek öltözik a kedvedért, rózsaszínre rúzsozza a száját, cuppogni kezd és megcsöcsörész... -,-
2010. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%

1. aki téged szeret, és nem tudja megmagyarázni, hogy miért szeret , de azt tudja, hogy nagyon.

2. felhív akár többször is, amikor csak teheti és az ideje engedi veled van

3. smink nélkül, nyúzottan, kócosan, szakadtan is ugyanolyan szépnek tart

4. a barátai és a kollégái előtt is felvállal és kezedet is megfogja, és azt mondja igen ő az!

5. aki csak azért fent marad éjjel, hogy lássa azt, hogy milyen szépen alszol.

6.Aki mindig emlékeztet rá, hogy milyen fontos vagy neki és hogy milyen szerencsés hogy vagy neki.

2010. jún. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez nagyon függ attól, hogy milyen fázisban van a kapcsolatotok. Ha éppen "alakul a dolog", akkor lehet, hogy bizonyos dolgokat az udvariassága miatt vagy a viszonzásodban kételkedve nem mutat ki, ezért óvatosabb. Ha már 10 éve házasok vagytok, akkor már a helyzet... Hány évesek vagytok?
2010. jún. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!