Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek egy kockával?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 17:47
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

előző: és az neked mért jó h letörölte a kedvenc játékát? inkább szoktattad volna rá a napi 1-2 órára kockaság helyett, de ne töröltesd le vele! Nem tudom h te mit szoktál csinálni amikor egyedül vagy és épp nem mész el sehova, de ha azt a dolgot a barátod teljesen megszüntetné, nem hiszem h nagyon örülnél neki!

Visszatérve a kérdésre, a szomszédom WoW-ozik 17 éves, van barátnője, de neki mindig ő az első, annak ellenére h én sosem tudom onnan kirobbantani, a barátnőjével van amikor csak tud.

2010. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
Mindenki azt hiszi a kockákról.Hogy egy elhízott sertések.
2010. jún. 26. 21:41
 43/46 anonim válasza:

20:52 vagyok

Nem én mondtam neki, hogy törölje le, én mondtam is neki, hogy amíg nem fontosabb neki kettőnknél, addig nekem semmi bajom vele, ő mondta, hogy de szerinte így jobb lesz. De még most is azt mondja, hogy örül, hogy akkor megtette.

2010. jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Akikről ti beszéltek azok a game-erek. A kockák nem játszanak.
2010. jún. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

-Mit csinál az indián, miután megszerelte a vinyóját?

-Elássa a SATA-bárdot


és ha IDE-s vinyo volt?

2010. jún. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

A párom kocka, nem tinédzser, 30 körüliek vagyunk. 5 éven át netezett, mert albérletben élt, nem tudta magát mással elfoglalni. Ha ez életmóddá válik, nem fogsz tudni kijönni belőle. Engem veszített el emiatt. Amúgy nem elhízott, rohadt jó pasi, helyes, intelligens, kedves, határozott. Őrületesen szerelmes voltam belé. Aztán összeköltöztünk, és folytatta ott, ahol az albiban abbahagyta...Éjjel-nappal ment a gép. Nem lehetett vele beszélgetni, nem akart már velem törődni. 1 év telt el így. Tegnap mondtam meg neki, hogy nem akarok tőle gyereket. Pontosabban nem tudok neki gyereket szülni. Mert egyedül vagyok 1 éve, és egyetlen értelmes nő sem szül gyereket, ha boldogtalan.

Hirtelen ki lehetett kapcsolni a gépet. Azelőtt sose tette, hiába kértem. Egyedül a Foci VB volt még elég erős húzóerő. Én nem. És most sirathatja a szerelmünket, meg a soha meg nem születő gyerekeinket!

Ja, és lett neki egy kocka barátnője, mármint én, mert mi mást tehettem volna magányomban? A szobámba beköltözött, nekem jóformán már egy szekrényem sincs. Elvesztettem az azelőtti életemet, és őt is...

Ennyit erről!

2010. jún. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!