Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem vagy nem szeretem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem vagy nem szeretem? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

van egy cuki fiu.nagyon jol ismerem de szep fiu es barkit megkphat meg is kap hogy felejtesem el vagy szerettessem meg magam nem tom .mikor vele tal beleszeretek de masnapra azt szeretem akit eddig 2even at szeretek.mi tortenik velem


thank you:X


2010. jún. 21. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Hm. Most én is elgondolkodtam az életed értelmén.
2010. jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
TANULJ MEG FOGALMAZNI
2010. jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem 12 éves vagy.
2010. jún. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát, bizony. Kénytelen vagy választani. Szépség, vagy hűség.
2010. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
a p*csamba ezen az oldalon nem lehet kerdezni anelkul hogy komenntalnatok.valaszt varok nem komenntet!!!
2010. jún. 26. 20:17
 6/15 anonim ***** válasza:
hany eves vagy?...es van egy 2 eves kapcsolatod? vgy csak szeretsz valaki mast mar 2 eve? Legyszi valaszolj,hogy segiteni tudjak.
2010. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem csak szeretem 2 eve mask 14/l
2010. jún. 26. 20:34
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen kapcsolatra vágysz, de ha olyanra, ami a hűségről, szerelemről, egymás megbecsüléséről szól, akkor felejtsd el. Bár hallottam már olyanról, hogy valaki sokáig az egy éjszakás kapcsolatokat kereste, most meg már rég együtt van a barátnőjével. De ha jól értem ő egy újonnan megismert srác, de van valaki, akit 2 éve szeretsz...vele mi van?
2010. jún. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
kis hülye p.csa. inkább tanulj. először magyarul, utána erőltesd az angolt.
2010. jún. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
fogj egy virágot és a szirmait számolgasd! ha páros, szeret, ha nem, nem...
2010. jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!