Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért féltékeny olyan valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért féltékeny olyan valaki egy másik nőre, aki többször is tudtomra adta, hogy nem akar semmit tőlem csak barátságot?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 14:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Többször is tudtodra adta? Ezek szerint többször is szóba került a téma... próbálkoztál már nála vagy csak úgy lépten-nyomon kijelentgeti mert nincs jobb dolga?
2010. jún. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Többször beszéltünk róla, mert én szerettem volna többet, és sokáig is próbálkoztam nála. Volt is köztünk ez miatt sokszor mosoly szünet. Most békültünk ki kb 1,5 hónapja. De közbe ezzel a másik lánnyal közelebb kerültünk egymáshoz, és sok időt töltünk egymással és ez nem tetszik ennek a lánynak.
2010. jún. 21. 15:48
 13/24 anonim ***** válasza:
Fontosabb, hogy te mit akarsz tőle.
2010. jún. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Mért lenne fontosabb?
2010. jún. 21. 16:52
 15/24 anonim ***** válasza:
Engem nem vigasztalna, hogy a barátom csak azért van velem, mert a másik lánynak nem kell.
2010. jún. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
A másik lánnyal jól érzem magam és ő is magát velem, mert az egész mizéria alatt mellette voltam ami a betegségével járt. És az nem tetszik a másiknak, hogy kiállok mellette és őt pedig elhanyagolom kicsit.
2010. jún. 21. 17:02
 17/24 A kérdező kommentje:
De nem is az a lényeg, hogy én kivel mért vagyok, vagy ki miért van velem, hanem hogy mért féltékenykedik mikor már többször el lettem küldve
2010. jún. 21. 17:14
 18/24 anonim ***** válasza:
Ha ilyen nehéz a felfogásod, hiába mondunk bármit.
2010. jún. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Te kijelentetted a féltékenykedő lánynak, hogy nem akarsz attól a másiktól semmit? Bocsánatot kértél legalább, amiért elhanyagoltad a másik miatt? Ha te azt látnád, hogy a barátnőd folyamatosan koslat egy másik férfi után, akkor csak nyugodtan vigyorognál? Nem lehetsz ennyire elvakult magaddal szemben! Lásd már egy kicsit kívülről, hogy mit művelsz.
2010. jún. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Inkább a lány zaklatna, amíg te minden erőddel tiltakozol.
2010. jún. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!