Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez befolyásolja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez befolyásolja a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel már voltam együtt de véget ért.este beszéltün meg,hogy kibékülni jó lenne és ma talalkozunk és azthiszem már ki is békülünk.a baj,hogy körülbelül ugy 5 cm_el alacsonyabb nálam és ez zavar....milegyen?ez nelegyen kizáró tényező abban.hogy béküljeve vagy ne?

értelmes válaszokat pls.

16/L


2010. jún. 21. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

jöjjünk össze, 195 magas vagyok:)


17f

2010. jún. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mondd a fiúdnak h hordjon magassarkút^^
2010. jún. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok

most mi döntsük el, hogy együtt legyél vele vagy ne??

hát jó ha szavazás: ne legyél vele.

2010. jún. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

magassarkú:))ezjóó:))

Dehogy döntitek ti el csak kiváncsi voltam,hogy nektek ez kizáróok lenne-e csak sajnos alig van néhány ember aki normális a többi meg csak írja a szerinte poénos beszólásait.:-j

2010. jún. 21. 09:31
 5/12 anonim ***** válasza:

Engem alapvetően zavarna ha a pasim alacsonyabb lenne nálam. Nem jön be. Ha viszont más téren jól megvagytok, szereted, akkor így már nem lehet kizáró ok.

20L

2010. jún. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szeretm és ő még jobban engem és az a külömbség is alig észlelhető.amugy én is utálom azt ha magasabb vagyok,de mit tehetnék?:-S
2010. jún. 21. 09:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi, hidd el, 5cm aztán tényleg nem a világ!Én is magas vagyok (180 cm), és álltalában a pasikat szokta zavarni, ha alacsonyabbak - ha őt ez nem feszélyezi, akkor rajta, emiatt ne szalasszatok el egy szép szerelmet! Nekem volt 1 fejjel alacsonyabb párom is, igaz az már tényleg feltűnő vol,t dehát erősebb volt a szerelem. Nemrég pedig ép 5cm.-el alacsonyabb párom volt, ez tényleg nem zavaró, szinte észre sem venni!
2010. jún. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
10:42-es köszi a véleményt s a bíztatást.fölpontoztalak.:)
2010. jún. 21. 18:55
 9/12 Fke ***** válasza:

engem nem zavarna nagyon, ha magas a lány.

ha működik ez igazán mindegy.

de, ha te nem tudsz túllépni a dolgon, akkor keress mást.


20F

2010. jún. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem ne zavarjon, ha jól kijöttök... most butaság lenne csak azért nem vele lenned, mert 5 cm-el magasabb vagy... én arra szavaznék, hogy ha szeretitek egymást, akkor ne érdekeljen titeket az a fránya 5 cm... meg ilyenkor a fiúk is nagyon gyorsan megnyúlnak, lehet hogy 3 hónap múlva magasabb lesz nálad ;) ! (ha nem jön be, nézd meg a lovelly complexet : ) anime )
2010. jún. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!