Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? /pasis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? /pasis csajos dolgok/

Figyelt kérdés

tegnap a legjobb pasi haverommal elmentünk moziba.de csak úgy mint barátok.nagyon régóta teccik.neki van bnője nkm meg pasim.és nagyon nagy meglepetés ért mert megcsókolot.és mondta h vmelyik nap legyen ennek a "randinak" folytatása. most mit csináljak?? vmennyire a mostani pasimat is szeretem és vmennyire a leendőpasim bnőjével is jóba vok.

mit csináljak??:S


2010. jún. 20. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Hívd fel a nyelvtan tanárt és kérd meg h segítsen nyáron megtanítani helyesen írni.
2010. jún. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Tanulj meg írni. Mennyi idős vagy 12?
2010. jún. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy valamennyire szereted a mostani pasidat? Ilyen nincs! Választani kell! A legjobb, ha döntessz gyorsan, és csak akkor mentem mindketten új kapcsolatba, ha mindketten szabadok vagytok! Így tisztességes! Mindig képzeld ilyen esetben a másik fél helyébe magad!
2010. jún. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
"leendőpasim"... szép kis álomvilágban élsz ha ebből rögtön arra következtetsz hogy járni akar veled... max csak egy gyors numerát... Ha téged akarna akkor már régen nem azzal a másik lánnyal járna hanem utánad koslatna.
2010. jún. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ien kicsköcsögök lécci ne írjanak:)

thx

2010. jún. 20. 20:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Maradj a pasiddal, és mond meg neki,hogy lesmároltak...Az meg összetöri annak a csávónak a képét -.-'
2010. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
uccsó válaszoló ezzel csak annyi a baj, hogy nagyon szeretem a másik srácot is:(
2010. jún. 20. 20:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, hogy ne legyen félreértés, hogy mit értet a folytatás alatt, aztán juss dűlőre vel és főleg önmagaddal.
2010. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
5 perce felhívtam, és azt mondta, szakított a bnőjével mert velem szeretne járni:) attól félek h a "mostani pasim" összefogja verniXD
2010. jún. 20. 20:51
 10/11 anonim ***** válasza:
ez van r_banc -.-"
2010. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!