Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért menekülök el folyton?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menekülök el folyton?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Eddig 3 barátom volt, az első kettő rövid idő után ott hagyott, a harmadikat én dobtam, mert többszöri kérésre se volt hajlandó teret hagyni nekem, nem bírtam tovább, hogy folyton rajtam lógott és ok nélkül féltékenykedett. Ez az utóbbi több mint két éve volt, azóta próbálkozom, de nem jön össze, mert ha nagy ritkán találok egy fiút, aki szóba jöhetne, egy pár napig jól elvagyunk, ismerkedünk, beszélgetünk, de aztán valamiért kerülni szeretném, mindig találok valami kifogást, hogy miért ne találkozzunk. Miért van ez? Miért nem tudok egyszer ugyanúgy szerelmes lenni, mint mások?
2010. jún. 20. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szia! én 17 éves lány vagyok és ugyanígy állok mint Te.. nagyon sokat gondolkoztam a dolgon, magamban kerestem a hibát..nekem 3 olyan kapcsolatom volt h végül én dobtam a fiút, mert valahogy úgy éreztem h nemakarok vele lenni, kerülni próbáltam, pedig nem akaszkodtak rám, és mondhatni teljesen ideálisak voltak...már többen is mondták hogy boldogtalannak tűnök, egyszer teljesen spontán dumáltam egy ilyen lélekgyógyásszal aki mondta h érzi rajtam, hogy nem vagyok boldog és csomót dumáltam vele és mint kiderült azért van az egész mert egyszer csalódtam egy hatalmasat és azóta félek az újabb csalódástól, ezért nem tudok senkit magamhoz közel engedni. nem tudok mit tenni, keresek egy olyan pasit még most is akit nagyon tudnék szeretni, nem tudom hogy te nagyot csalódtál e anno, de valószinűleg ez az oka a dolognak..
2010. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én 21 éves vagyok,nem volt még komoly kapcsolatom 2szer csalódtam,2.most volt nem régen,nagyon nehezen leszek szerelmes,és ha sikerül sokáig ragaszkodok az illetőhöz,még akkor is ha már nem vagyunk együtt...nem merek belevágni egy új kapcsolatba,félek a csalódástól,az újabb szenvedéstől...nem hiszem hogy valaha képes leszek úgy szeretni mint rég...szerintem időre van szükség ahhoz hogy megtaláljuk azt aki tényleg illik hozzánk
2010. jún. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!