Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy buddhista vallású...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy buddhista vallású fiú. Szerintetek lenne esélyem rá hogy járjunk ha én nem vagyok buddhista? Keresztény vagyok.

Figyelt kérdés
Nem tudja hogy tetszik nekem. Hiszek abban amibe ő de nem vagyok buddhista. De az lennék ha csak így tudnánk járni. Sose tetszett még senki se ennyire. Kérlek Segítsetek! Volt már valaki köztetek ilyen helyzetben?
2010. jún. 20. 16:01
 1/10 anonim válasza:
Hát,próbálj meg közeledni felé,és akkor majd kiderül...barátkozzatok. :)
2010. jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem simán. Nekem is tetszett már buddhista lány (bár nem jártunk, mivel idősebb volt). Aki buddhistává lesz, rossz ember biztos nem lehet.

Másrészt a fiú nem nagyon várhatja el errefelé, hogy buddhista lányt találjon.

2010. jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én ismerem, tanultam a buddhizmust, kevés olyan toleráns vallás van (bár a buddhizmus inkább egy életstílus, mint egy vallás), mint az. Nem tudod, melyik utat követi? Kis út, nagy út, gyémánt út?
2010. jún. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom, majd ha tehetem megkérdezem tőle:) Köszönöm szépen a kedves, biztató válaszokat!:) Érte feladnék mindent!
2010. jún. 20. 16:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, egy buddhista nem zár ki más vallásokat. Jó fejek, toleránsak, ha pedig te is azokat az elveket követed mint ő akkor min aggódsz?
2010. jún. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
már mind 1 lemondok róla de azért köszi
2010. jún. 20. 21:15
 7/10 anonim ***** válasza:
A buddhisták nem olyanok mint a keresztények, hogy mindenkire fújolnak akik nem olyanok mint ők...szóval ne add fel.
2010. jún. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
van barátnője:(
2010. jún. 21. 08:45
 9/10 anonim ***** válasza:

Barátnőkkel lehet szakítani.

A buddhista meg elég toleráns vallás, még elfogadóbb mint a keresztény, emiatt ne aggódj.

2010. jún. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A Kérdezőnek: Ha egy ember, a szerelmedet azért utasítja vissza, mert nem vagytok egy vallásúak, azt az embert felejtsd el, és még barátodnak se fogadd el, nemhogy szerelmednek. Lehet, hogy keményen hangzik, de igaz, sajnos van tapasztalatom. Ha te nem kényszeríted rá a saját vallásodat, és viszont, akkor működőképes kapcsolat lehet. A buddhizmus a legmesszebbmenőkig toleráns és elfogadó. A 2010-06-22 21:06 dátummal hozzászólónak: Nem kötekedni akarok, viszont amikor azt írod, hogy "A buddhista meg elég toleráns vallás, még elfogadóbb mint a keresztény,..."

Akkor azt sugallod, hogy a kereszténység elfogadó és toleráns. Sajnos ebben hatalmasat tévedsz. Ha a sorrendbe kell állítani, az iszlám után a következő helyen a kereszténység áll a más-felfogású-emberek meg-nemértésében, és elítélésében. Gondolj csak a kereszténység történetére. Sajnos a kereszténység saját magán belül is gyűlölködik és elítél nézd meg a katolikus kontra ortodox viszonyt, vagy katolikus kontra unitárius viszonyt. Hány embert küldött a kereszténység,illetve a kereszténység vezetői (ez a kettő szerintem elválaszthatatlan) máglyára, pusztán mert nem a nagy átlag keresztény felfogást vallották. Ha azt írtad volna, hogy Krisztus és az Ő tanítása elfogadó és toleráns igazad lett volna. De sajnos mára a kereszténység, és Krisztus tanítása olyan messze van egymástól, mint Makó Jeruzsálemtől.

2011. szept. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!