Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok egy ojan csajrol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ojan csajrol akit?

Figyelt kérdés

felhivok telon mert szulinapja van és boldog szulinapot akartam kivánni neki. hátérben jol kirohog aztán lenyomja a telot.majd felhivom itet megin és azal jon hogy nagyon szereti a milkát.te erre hogy reagálnátok.


totál kiábrándultam a csajból amugy:(


2010. jún. 20. 15:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
csakhogy ezek nem értelmetlen megjegyzések :P
2010. jún. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ha utálod a csajokat,akkor szeresd a fiúkat:D:D
2010. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Hell látom amiket irtáll és szerintem azér vagy igy kiakadva mert nagyon is bejön neked ez a kis csaj!Az a gáz hogy nem tudom hány évesis vagy de szerintem még elöted az élet szoval szerelem jönn megy lesz majd más nepazarold az idöd olyan emberekre az akkik nemfognak megbecsülni max kihasználni tardsd meg barátnak vagy jo ismerösnek de ne foglalkoz vele tulsokat azér lásuk be fölhivod boldog szülinapot meg minden oszt ezt kapod na ne azért teis férfifagy és talán büszkeis nem? Még egy lehetséges eset ha mondjuk a barátnöivel tartota a SZ-napját lehet hogy ezel menözöt elötük hogy ö mit megnem tehet egyesekel! Ha hasznos volt amit irtam akkor oksa hameg nem akkor neis figyelj rám!
2010. jún. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!