Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik! Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki nagyon tetszik, vagyis ma volt utoljára az osztálytársam mert elballagtunk. És nem tudom hogy most mi van pontosan, mert egyik barátnőmnek kb egy fél éve azt írta hogy nem tetszem neki, de néha úgy viselkedik velem mintha tetszenék neki, néhány osztálytársam mondta is hogy biztos bejövök neki, de ők nem ismerik igazán ezt a srácot, csak úgy ránézésre mondják. Néhány órán mellettem ült, és akkor mindig jókat elhülyéskedtünk, meg mindig ilyen papírfecniket dobált a pólómba, aztán megkérdezte hogy: Kiszedjem? XD Szóval nem tudom eldönteni hogy mi van, mert ő elég fura, mert néha olyan , hogy a deszkáján kívül nem érdekli semmi. És csak akkor szokott beszélni velem amikor egymás mellett ülünk, meg talán néha kis hülyeségek miatt. És én igazából le is mondtam róla, mert úgy tűnt semmi esélyem, de nemrég osztály kiránduláson valaki kérdezte hogy ki jó csaj az osztályból, és engem mondott elsőnek, és akkor kicsit reménykedni kezdtem. Talán holnap találkozok vele utoljára, a banketten ,bár valószínűleg látom még mert a közelben lakik, és nem tudom mit csináljak, hogy elmondjam neki vagy jobban közeledjek hozzá vagy valami ilyesmi. Szóval HELP!


L/14


2010. jún. 19. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:

mondd meg neki h bejon! en nagyon orulnek neki ha egy lany bevallana... sok sikert:)

15/F

2010. jún. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Élvezd a nyarat, a középsuliban két perc alatt találsz másik fiút majd. Vagy ő másik lányt.
2010. jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mond el neki. :)

te úgyis bejössz neki (hisz aztmondta). nem veszíthetsz semmit. :D

2010. jún. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Meg akartam neki mondani, de nem kerültem olyan helyzetbe :_( mert nagyon szarul volt megrendezve a bankett, és ahogy megérkeztünk elküldtek minket pohárért, és mire visszaértünk szakadni kezdett az eső, és be kellett pakolni a cuccokat. Szóval elég gáz bankett volt, na de mindegy :)

most a 2. válaszra hallgatok, és évezem a nyarat :)

és köszii, a válaszokat :):D

2010. jún. 22. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!