Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hát én még mindig szeretem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát én még mindig szeretem. Nem vagyok normális. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mindig megbánt, durva dolgokat követ el ellenem... És ilyenkor veszekszem Vele, kicsit elküldöm a 'csába a lányt, meg leírom mindennek... De aztán... Rájövök, hogy még mindig szeretem, de nagyon.. Ilyenkor bocsánatot kérek, ha durva voltam (sosem azért, amit mondtam), és olyan szintű vágyak fűtenek, hogy levegőt alig kapok. Mit tegyek?
2010. jún. 19. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

beszélj el erről a témárol a lánnyal...és tudasd vele hogy mi a helyzet...és így utólag sem biztos h a legkönnyebb cselekedni, lehet h lekéne magad állitani, vagy egy kicsit visszább venni, ha tudod h ugyanez lesz!

14Ł

2010. jún. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmit, te agresszív idegbeteg barom vagy, fogadd el, ez van.
2010. jún. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szeretnék, ha szóba állna velem... Leállítani magam nem bírom, amíg legalább meg nem ölelem... Túlságosan vágyom Rá...
2010. jún. 19. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!