Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még vmi?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom és sajnos vége lett,vagyis nem konkrétan vége...szal h most neki egy kicsit nehéz időszaka van..gyakorlatjai vannak amik nagyon kimeritőek meg nyáron nem leszünk egy városban kicsit pénzügyi bajai vanak amit rendeznie kell és ezért ink azt mondta h hagyjuk...mert nem tudunk ez idő alatt találkozni..(ezt most lehet nem olyan érthető senkinek meg azt mondják "ennyiért vége legyen-hazugság" de amikor nekem ezt elmeste akk ez téll érthető volt lehet csak én vagyok naiv vagy h nagyon megszerettem őt és ezért...nem tudom..viszont amikor bucsuzkodtunk akkor mondta h majd felfog hivni meg kérdezte h kap e smst ha hazaértem...nem tom jelent e ez vmit és h nyár után esteleg elképzelhető e h lesz vmi még velünk?nagyon szeretem és nem tudom őt elfelejteni..az a baj h nagyon reménykedem h téll fel fog hivni és fogunk beszni azért a nyáron de viszont az "agyamban " pedig nem sok jövöt látok vagy én már nem is tom..de nagyon szenvedek miatta..:S
2010. jún. 19. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
2010. jún. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebből már nem lesz semmi szerintem,csak azért mondta mindezt,hogy lekoptasson.Nem akart fájdalmat okozni Neked,ezért különféle kifogásokat keresett,hogy véget vethessen a kapcsolatnak.Az ilyen ,,időre van szükségem " kezdetű mondatok soha nem jelentenek semmi jót.
2010. jún. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondd emg neki h te még szereted,és h csak annyit mondjon meg őszintén h lehet-e ebből még valami,vagy ne reménykedj. Sztem nyíltan válalld sz érzéseid.
2010. jún. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ne add fel, mert lehet még belőle valami. Ha szeretitek egymást, akkor nem lesz itt semmi gond. Meg ha kérte, hogy írj neki sms-t, akkor biztos fontos vagy neki:)
2010. jún. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!