Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem, de nem tudom viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Martinka000 kérdése:

Szeretem, de nem tudom viszont szeret-e még?

Figyelt kérdés

Mit csináljak?.Elba**tam a kapcsolatunkat azzal, hogy a barátnőjével majdnem megcsaltam, de nem történt volna meg semmi féleképpen, voltam nála, lejött ,de nem akart lűtni, felmentenm utána és az anyukája mondta, hogy nem akar velem beszélni. 5 hónapja nem beszéltem vele, szeretem, de nem tudom viszont szeret-e még, és szreetném visszakapni, mit csináljak? /A rózsa és a bon-bon is eszembe jutott/


F/18....És igen 18 évesen elég gáz tudom, de nem tehetek róla!


2010. jún. 19. 15:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Kussolj és cselekedj. Ha érdekel a csaj, akkor nyomás pitizz neki egy picit. Virág bon-bon stb. Ha már elba.sztad, akkor hozd is helyre.


Sok sikert. szorítok neked...

2010. jún. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Imádom, senkivel nem tudnék uj kapcsolatot kezdeni, csak vele..ÚJRA....de nem akar látni..viszont ő mással szeretne összejönni
2010. jún. 19. 15:24
 3/17 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen, hogy nem akar látni, próbálkozz, kitartóan, kreatívan, keményen! Én is ezt teszem. Engem sem akar látni. Nem érdekel. Úgysem tudok mással foglalkozni.
2010. jún. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ésha a rózsa nem jön be? Mit csináljak?..Alig tudok sokszor megszólalni, ha vele vagyok:'(
2010. jún. 19. 15:28
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem kidobta a rózsám... :)) Akkor szerelmes levél... Ha az sem, találj ki újat, újat és újat... Mindig valami újat... Hát küzdd le, legyen az a fejedben, hogy "ha most nem szólalok meg, akkor összejön mással, és végleg elvesztem", vagy "ha nem cselekszem, más csap le rá".
2010. jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Rövid időn belül bemegyek, szerintem a jöböhéten, vagy holnap:)Ksözi a válaszokat:)..
2010. jún. 19. 15:30
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát én hétfőn elmegyek a lányhoz... Sem apja, sem a zsaruk, sem senki nem állít meg most már, megőrülök érte, és eszméletlenül vágyom rá.
2010. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az anyukájával elég jól elbeszélgettem, ráadásul az apjának irtam az smseket, mert az övé már a telefonjaxD...de...anyukája mondta meg hogy hova megy bulizni,...de..engem nem érdekel felölem leis ba**t egy pofont, én megőrülök érte!!!
2010. jún. 19. 15:33
 9/17 anonim ***** válasza:
:))) Látod, haver, én is így állok. Valamit tennem kell, mert meghalok, láttam most Róla új képeket iwiwen, és itt verem a fejem az asztalba. Muszáj visszaszereznem.
2010. jún. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
én is perpillanat most néztem a myvip-t...vannak fennt uj képek neki, amit tegnap emg tegnapelött csinált...!...Szar ugy ránézni , hoyg már nem az enyém!
2010. jún. 19. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!