Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak játszik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak játszik? Vagy meggondolta magát?

Figyelt kérdés
Szval..kb 2 hónapja megismerkedtem egy fiúval a suliban.Minden jólment aztán rátértünk arra hogy esetleg lesz-e folytatása és ő azt mondta hogy szeret , szeret velem lenni, kedvel de...hogyha a barátaimmal vagyok rá nem is figyelek stb. és ezért ő járni nem akar.És látta rajtam hogy rosszul esik, majd meggondolta magát.most járunk, aztmondja hogy szeret de lehet mégmindig ottvan az a de? vagy csak játszik velem?
2010. jún. 19. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia. Irj kort is.

Nekem is volt ilyen, hogy egy pasi megilyedt a barátaimtól:)

Mert persze ők az elsők, és barátok előtt nem annyira foglalkozol vele, mint amikor kettesben vagytok:)

Mondd meg neki ezt, meg fogja érteni.

És ha azt mondja szeret, az valószínűleg úgyvan. A pasik nem sűrűn dobálóznak a szeretlek szóval.

De ezt neked kell érezni. Sok sikert :)

17/L

2010. jún. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszi:) hát érzem hogy szeret, mikor ketten vagyunk nagyon aranyos figyelmes, de ha ottvannak a barátok hát kicsit bunkó és néha el is megy másokhoz.lehet nem kedveli a társaságot nemtudom.

egyébként 16 vagyok ő 17:)

2010. jún. 19. 13:41
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem magában őrlődik, hogy az irántad érzett szerelem, vagy inkább az akarásvágy hajtja jobban. Ha az akarásvágy (azt akarja hogy csak vele törődj, mondhatni egoizmusnak is), akkor valószínűleg csak játszadozik. Ha a szerelem, akkor együtt fogtok maradni, ha más nem üt közbe. Ez attól is függ, mennyire vagytok idősek. A fiatalabb fiúk még komolytalanabbak és nem érdeklik őket a lányok érzelmei legtöbbször. De ha idősebbek vagytok, nyugodtan leülhettek megbeszélni az egészet, mind a ketten elmondjátok, mi zavar a másikban stb... Ha fiatalok vagytok, akkor is megtehetitek ezt, de félő, hogy a fiú nem tud teljesen komolyan venni téged vagy egyszerűen nincs tisztában a saját érzelmeivel.

Remélem segítettem, sok sikert kívánok!

14/F

2010. jún. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Mintha az én pasimat irnád le...:)

Amikor valaki ottvan, akkor ő is átvált bunkóba..

Kettesben meg egy angyal..

Ez remélem normális, mert ha nem akkor én is aggódom.:)

De nyugtasson az a tudat, hogy nem vagy egyedül:D

2010. jún. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Megelőztek:D

Szóval nem előző hanem az első :D

2010. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még hozzáfűzném, hogy amit tesz, az természetes. A fiúk versengő típusok, a harcra lettek kifejlesztve, tehát ha gyengédséget mutat feléd, szeretetet a haverjai előtt, az olyan, mintha gyengének, sebezhetőnek mutatná magát. Légy egy kicsit türelmesebb és beszéljétek meg a dolgot.
2010. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:)
2010. jún. 19. 13:48
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem itt nagyon úgy tűnik, hogy te vagy az, akiről ő úgy érzi, hogy megváltozol társaságban. Tehát lehet, hogy neked úgy tűnik, ő változik, de a szavaiból ítélve inkább arról van szó, hogy te nagyon más vagy ha ők is ott vannak, nem foglalkozol vele, és ez bántja és ezért megy el inkább. Én ezt nagyon megértem, nekem a pasim ilyen, le se tojja a fejemet társaságban, még a kezemet is elengedte sokszor, és ez borzasztóan bántott, mert egy idő után úgy éreztem, szégyell, azért nem vállal fel. Kettesben imádott, mások előtt meg elengedte a kezem. Én nem léteztem neki, más lányokkal beszélt, hát én egy idő után nagyon besokalltam.

Szerintem nem kell egymás nyakán lógni egyfolytában, de ha nem adod le a pici jelzéseket felé sé mások felé közben, hogy te hozzá tartozol, ne csodálkozz, ha nem akar állandóan megszégyenülni a fel nem vállalásod miatt.

A mi kapcsolatunk nagyon jó volt, nagyon nagy szerelem volt, de bennem akkora tüske az az időszak, míg nem vállalt fel, hogy most már állandóan csak azt érzem, hogy szégyell, biztos csúnyának lát, és már nagyon közel állok a szakításhoz. Ő változtatott ezen, miután beszéltünk róla, de én úgy érzem, ha nem volt büszke rám, akkor ez csak színjáték, hogy ne hisztizzek és valójában nem ilyen csúnya barátnőre vágyik, akit mások előtt titkolni kell, annyira gáz.

Pedig lehet, hogy valóban a férfiúi büszkeségről van szó, nehogy mások meglássák, mennyire szeret. Nálunk mégis mindent elrontott. Most már hónapok óta alig beszélünk, mindenen robbanok, már az is fáj, ha csak hozzászól más lányhoz, nem azért mert féltékeny hárpia vagyok, vagyis de igen, az lettem, hiszen nekem ezt sose adta meg önszántából mások előtt:( Tönkremegyünk ebbe teljesen.

De te lány létedre miért nem vállalod őt fel?

Vagy arról van szó, hogy nincsenek körülötte riválisaid, akiktől féltenéd, ezért nem tartod rajta a szemed?

Amit elmondtál, abból nekem az jön le, hogy a társaságban több fiú van, rá veszélyes lány pedig nem igazán.


Annyit gondolkodtam már ezen. Hiszen a párunkra, ha szeretjük, büszkék kéne lennünk, nem?

2010. jún. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen igazad van nem figyelek rá. több a fiú mint a lány. de én egyáltalán nem szégyellem őt szeretem és örülök hogy együttvagyunk.és lehet ha még változtatok (időben)talán ő is fog és együttlehetünk a barátok előtt is úgy ahogy ketten itthon.
2010. jún. 19. 15:01
 10/11 anonim ***** válasza:

Velem 3/4 éven át csinálta. És ez rengeteg idő. Most már úgy érzem, soha nem fogom kiheverni. Pedig most már simán kézen fog, sőt, már puszit is kaptam tőle mások előtt.

Nálunk nagyon elromolt, én már ha csak lehet, nem megyek vele társaságba.


Okos ember mások hibájából tanul, ha van türelmed, olvasd el:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



Arra meg nagyon figyelj, hogy nincs annál megalázóbb, ha a riválisai előtt nem vállalod fel. Ebből nagyon hamar azt szűrheti ki az ember, hogy szégyelled.

2010. jún. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!