Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szakított velem fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szakított velem fél év együtt élés után, van még esélyem? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Különköltözött messzire és talált munkát, barátnőjénél lakik, azt mondta, hogy neki nem kell pasi és én se kellek neki, nem jön be neki a személyiségem. Azt mondta ha nem hívom ő se hív és, hogy már a vége felé nem is szeretett. Ezeket tényleg így gondolja? Nem haragszik rám, átlagos dolgokról telefonon beszélgetünk de ha szóba hozom kettőnkről a dolgokat egyből ideges lesz, ő 20 éves én 18. Mi a jobb? Várjam még ő hív vagy én jelentkezzek? Mondta, hogy még eljön a maradék ruháiért valamikor, próbáljam akkor újra visszaszerezni? Lányok nektek változott az érzésetek amikor azt gondoltátok, hogy már semmiképpen nem kell a srác? Segítsetek, nagyon szeretem.
2010. jún. 19. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
"Nem jön be neki a személyiségem" - ugyanmár, hisz veled élt fél évig, és gondolom előtte jártatok is! - ez csak duma, hidd el tényleg nem kellesz már neki, elég határozottnak tűnik, messzire költözött, új munkát vállalt, nem úgy néz ki, hogy visszakozna... Sajnálom, de nem hinném ,hogy van értelme kűzdened, fiatalok is vagytok, ennek itt a vége.
2010. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem már nincs esélyed. Nagyon fiatalok vagytok, korai volt szerintem ez az együttélés is. Mire számítottál? Hogy 20 éves fiú élete végéig veled fog maradni? Sajnos az ilyeneket előre sejteni lehet, nagy ritkán, vagy a filmekben van ilyen életre szóló szerelem, de az életben nem sokszor. Legyél büszke, maradj nőies és előtte ne mutasd ki, hogy ez neked mennyire fáj. Próbálj meg tovább lépni, olyan fiatal vagy még, most kezdődik csak az élet. Biztos hogy találsz olyat, aki ezerszer jobban megbecsül.
2010. jún. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ja bocs, azt hittem, hogy a fiú szakított a lánnyal :D

azon kívül minden mást ugyanígy gondolok :)

2010. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
dehát ő a pasi, és a lány hagyta el...
2010. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sajna ugy látom rajtad, hogy nem birod felfogni hogy már nem szeret téged és elhagyott!

Rendesen beleéled magad, hogy majd jön a cuccaiért és alig várod hogy jöjjön és azt hiszed visszafogod szerezni! Elkell hogy keseritselek nem fogod visszaszerezni ha faképnél hagyott!

Mi lenne hogyha nem aláznád meg magad neki, ezzel még csak rontassz a helyzeten hidd el!

Ha elhitetnéd vele hogy le se sz*rod hogy otthagyott, és ha jön a cuccairt azt mondod neki "Siess mert randim van és nem érek rá egész nap" látni fogja h már nem érdekled és jó gyorsan tultettem magad rajta! Na ez majd szurni fogja a csőrét!

2010. jún. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jav: tultetted
2010. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Különköltözött messzire és talált munkát"


Héka! Ez a kulcs mondat! Szerintem ez az oka mindennek.


El kellett költöznie.

Ha nem hívod ő se hív.


Ha felhívod, ő is felhív!


Ugye? Csak fordítsd le magadnak!


Elköltözött, és lehet, h nem hisz a távszerelemben, ezért inkább szakított veled!


Érted?

2010. jún. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ő már nem fog visszajönni, főleg hogy barátnőjéhez már oda is költözött és még elég fiatal is.

Én ha ilyet nőként kimondanék, már utána hiába győzködnél, nem mennék vissza, hacsak magamtól erre az álláspontra nem jutok.


Az egyetlen pedig ami ezt kiválthatná nálam, az a hiány érzése. Mivel mondod, hogy azért beszéltek általános dolgokról, így nem biztos, hogy érezném a hiányt.


21/L

2010. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem a költözés miatt szakított, hanem a szakítás miatt költözött. Tehát jobb lenne ha nem hívnám? De félek, hogy így elfelejt, éli a saját életét és engem végleg elfelejt, rettegek ettől. Ha meg felhívom és csacsogunk akkor meg nem fogok neki hiányozni..
2010. jún. 19. 14:27
 10/10 anonim ***** válasza:

Érthető a félelmed, velem is ez volt. Állandóan hívogattam, meg kapcsolatot akartam teremteni vele, mert féltem hogy elfelejt. De hidd el, tudom milyen nehéz. Hagyd kicsit. Teljes információs zárlat a részedről! Akkor majd elkezdesz hiányozni neki. Ne ess abba a hibába, mint én. Velem néhány hónapja történt kb. ugyanez csak én a végén elrontottam mégjobban. Te ne tégy ugyanígy. Próbálj meg hidegnek lenni vele, és ha keres, ignoráld, ne vedd fel a telót, ne is akarj beszélni vele. Légy kőbunkó.

Persze tudom, úgysem hiszed nekem, hogy ez működhet. De így látja majd be, hogy milyen nagy baromságot tett. :P

2010. jún. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!