Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza?

Figyelt kérdés
másfélhónapja szakitottunk barátnőmmel. még mindig nagyon szeretem. rendszeresen találkozunk mert nincs egyikönknek se senkije. szexelni összejárunk hetente. alig enged utána el, puszilgat, ölelget,pedig ő szakitott és nemakar békülni. mit tegyek? üres az életem nélküle. vele akarok lenni.
2010. jún. 19. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat két embertől függ. Vagy mind a kettő szereti a másikat, és működhet a kapcsolat, vagy az egyik nem szereti a másikat (vagy mind a kettő), és akkor nem működhet. Valószínűleg a csókolgatás, ölelgetés csak a tesi vágyainak a megjelenítése. Ha nagyon szeretnéd, ülj le vele, és beszéld meg vele. De a szexkapcsolat nem fog sokáig működni, ha ennyire szereted. Nekem ez a véleményem.
2010. jún. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Morcika83 ***** válasza:
Mond meg neki hogy te többet akarsz a szexnél, és nem folytatod így tovább. Vagy kapcsolat vagy semmi, ha azt mondja semmi, akkor jobb is, és hamarabb tovább tudsz lépni mint így.
2010. jún. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem pedig mond meg neki, hogy mindent vagy semmit! Hagyjátok abba a szexelgetést, és tűnj el a képből, ne keresd, ne találkozz vele, ne hívd telefonon, ne nagyon mutatkozz msn-en. Mivel írtad, hogy mindig ölelget , puszilgat, meg eleve az hogy le is fekszik veled (lányoknál nem nagyon megy érzelmek nélkül), így nagy valószínűséggel a barátnőd még szeret téged. Ha megtapasztalja a hiányodat, akkor jó eséllyel ő maga akar majd békülni.
2010. jún. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de ha szeret, mert érzem h igen, akkor miértnem kellek neki? attol tartok h ha nemjárok el hetente akkor lesz más neki előbb-utóbb és akkor már hova probálkozzak...
2010. jún. 19. 09:54
 5/11 anonim ***** válasza:
igen, de ha menni akar, akkor el kell engedni, viszont, hogyha az a helyzet, hogy nem biztos magába, és megtapasztalaja a hiányodat, akkor ő fog akarni téged.
2010. jún. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de ha azt mondom neki h nemmegyek szexelni se akkor nemfog hivni többet és ennyi. nemkönyörög nemalázkodik meg. magában bánná max. és akkor még ez se marad a kapcsolatunkbol. akármi jólenne ami esélyt adna. bármit megtennék.
2010. jún. 19. 10:23
 7/11 anonim ***** válasza:
töls ki egy kérdőívet és hátha visszakapod
2010. jún. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anabella90 ***** válasza:
Nálam az a helyzet h szakítottam a volt barátommal, de valamiért mégsem tudtam elengedni, mi is sokat találkozgattunk, de nekem ez így jó volt, mert nem akartam megint lekötni vele magam..de éreztem h megőrülök ha nem beszélek vele.Ez ilyen se vele se nélküle kapcsolat volt. Aztán a napokban kiderült h ismerkedik egy lánnyal..hát mondanom sem kell h beleőrülök a féltékenységbe, pedig van barátom de azóta csak rá gondolok, és arra h elveszítem a saját hibámból. Sztem tedd féltékennyé az én példámat nézve
2010. jún. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nemtudom féltékennyé tenni. tudja hogy mit érzek. aztis hogy nemismenne mással még a d*gás sem. annyira csak ő van a fejemben. és sajnos tudja hogy ilyen érzéken gyenge vagyok. aztmondja az a baj h sokat civakodunk. de nem miattam. ő veszekedik.de én szeretem aztis amikor szid. mert akkor legalább számitok neki...
2010. jún. 22. 10:23
 10/11 anabella90 ***** válasza:
Ez a legrosszabb amit csak tehetsz hidd el. Amíg a lány tudja h odáig vagy érte és más lányra rá sem néznél addig nem leszel neki kihívás, mert tudja h akkor lehet veled amikor csak akar mert te mindenbe bele mész..ha ez így megy tovább nem is akar veled megint kapcsolatot. Az h sokat civakodtok...ha nem nagy dolgokon akkor sokkal izgalmasabbá teheti a kapcsolatot, persze ha nem vagy papucs, és nem csak ő veszekszik veled..neked is talpra esetnek kell lenned, kiállni a véleményedért..a lányoknak nem jönnek be azok a fiúk akik odáig vannak értük, és mindenbe beleegyeznek, nekik minden jó ami a lánynak..kell h felnézzünk rátok, hogy védelmet adjatok..stb változtass....
2010. jún. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!