Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az Így jártam anyátokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Így jártam anyátokkal sorozatban Ted és Robin is iszonyú sok kapcsolaton van túl. Ezt természetesnek vesszük, de a való életben az ilyeneket nem nézzük le?

Figyelt kérdés
Össze-vissza lefekszenek mindenkivel, felénk ha valakinek fele ennyi pasija/csaja volt az már nagyon gáz. Vagy ez tényleg így megy a "3as körökben"?
2010. jún. 19. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Hogyne. De egy jó tanács: ha minden elhiszel amit a tévében látsz, ne nézz tévét.
2010. jún. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most elég butaságot írtál, mert ha elhinném, és nem tartanám furcsának, akkor nem kérdeztem volna meg. Én lehet, h a szokásosnál konzervatívabb vagyok, és egyéb dolgokat is túlzásnak tartok, de ez elég elképzelhetetlen számomra. Ha szerinted ez az életben nem így van, akkor viszont nem értem miért jó hogy a tv ilyen értékrendet közvetít.
2010. jún. 19. 09:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem "3-as kör" függő, hanem embere válogatja, kinek mire van szüksége.
2010. jún. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
30-as kört akartam írni
2010. jún. 19. 09:24
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A tv-ben látottakról is lehet tanulságot levonni, ha úgy nézed, ebben éppen az jelenti a kitekert vígjáték-elemet. Bemutatja, mi lehet előny és hátrány a nyitott szellemű vagy pontosabba az élvezethajhász emberek életében.
2010. jún. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2 dolog jutott eszembe a kérdés kapcsán: 5 év alatt, ha az embernek nincs komoly kapcsolata, sok ember megfordul az életében.

2: muszáj mindig történni valaminek, szerinted hányan néznék a sorozatot ha Marshall és Lily boldog házaséveiről szólna?:D

2010. jún. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!