Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a pasim újra "kaparjon" értem?

Figyelt kérdés

kb 6 éve vagyunk együtt és én még mindig szeretem ölelgetni őt, de ő annyira nem ölelget...:-(

nem annyira "bújik", mint az elején


2010. jún. 19. 00:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem fogsz tudni elérni semmit,mert elbízta magát nagyon.Majd ha elhagyod,akkor fog észbe kapni.
2010. jún. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
változtasd vakondá oszt kapar
2010. jún. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 tetro ***** válasza:
15%
Hidegülj el. Rándulj össze, mikor megérintene. És persze fájjon a fejed, amikor szexelni akar.
2010. jún. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
A SOTEnek van nőgyógyász képzése asszem.
2010. jún. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Éreztesd vele kevésbé, h szereted, vagy ne is éreztesd vele. Legyen olyan érzése, hogy ha nem kapar akkor el fog veszíteni.
2010. jún. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nézd, ha már nem védekeztetek, jobb ha ezt orvosra bízod!
2010. jún. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Barátkozz más férfiakkal, legyenek körülötted többen - mielőtt félreérthető lenne a dolog, nem a megcsalást forszírozom. Ha észreveszi, hogy mások mennyire értékesnek tartanak téged és milyen jól érzed magad egyéb férfiak társaságában is, nagyon valószínű, hogy feléled benne a vadász-ösztön és a vágy utánad :) Legyenek külön töltött idők, ha kivitelezhető, mert a folytonos "összezártság" is redukálni kezdi lassan az ölelések varázsát.
2010. jún. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Hihetetlen olvasni, hogy mennyire aljas emberek vannak... Hidegülj el... flörtölj másokkal... szopasd lelkileg... nézzetek már magatokba, akik ilyeneket írtok. Az senkinek nem jut eszébe, hogy talán le kéne ülniük beszélni? Képesek lennétek lelkileg gyötörni azt, akit szerettek? Gratulálok mindegyikőtöknek.
2010. jún. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, a te lelkedbe egyszer nagyon belegázolhatott valaki :( Pedig külön szájba is rágtam, hogy nem a megcsalásra gondoltam, na mindegy... Kérdező, remélem, neked legalább érthető volt.


Utolsó előtti

2010. jún. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem is gondoltam megcsalásra, és nem is annyira neked szólt az üzenetem. Inkább azoknak, akik azt mondják, hogy hidegülj el, ne éreztesd vele hogy szereted, borzongj mikor megérint stb... Ki lenne képes ilyeneket tenni? Ezek undorítóan hangzanak. Ha valaki így próbálja helyrehozni a nagy tüzet a másikban, az már rég rossz... Cáfoljatok meg érvekkel.
2010. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!