Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk szeretitek, ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szeretitek, ha a lány teszi meg az első lépést?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú ideje tetszik egy srác, néha néz, de semmi több. Úgy érzem, valamit tennem kell, hogy megtudjam, mit érez. Ha nemet mond, legalább tudom, hogyan viszonyul hozzám és nem epekedek utána még évekig.

Jó ötlet ez? Nem azt kérdezném, hogy járnál-e velem, csak elmondanám vázlatosan a dolgokat.

Előre is köszi:)


2010. jún. 18. 19:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Miért nem állna szóba veled? Nem megbántottad, hanem írtál neki az érzéseidről. :D
2010. jún. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
De egyáltalán nem érdekli, hogy mit érzek, ez a legnagyobb baj most. De még csak annyit sem írt, hogy bocsi, nem érdekel. Bármit! De semmi...egyáltalán.
2010. jún. 22. 17:20
 23/24 anonim ***** válasza:

En szeretnem, ha egy lany jönne oda hozzam, de sajnos nem vagyok olyan tipus aki elsöre felkelti az erdeklödest.


De ez az msn, meg felvazolas nem jo ötlet szerintem. Bar ebben a korban ilyen rettentö elszantsaggal megy a dolog altalaban, tudom, de sokkal jobb ha megmutatod neki a belsödet, beszelgetsz vele, odamesz hozza.. Ez azert jobb mert amikor elköszönsz töle egyböl beindul az agya es elkezd gondolkodni, veled foglalkozik. viszont ha letamadod, akkor csak "meglepödik", amit egy gyors döntessel le is zar magaban es igy valoszinüleg nincs több eselyed.


F/16

2010. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló:) De úgy érzem már ezzel elriaszottam magamtól. Azt szerettem volna, ha legalább visszaír valamit, mert akkor tudnám mi a helyzet, de így folyamatosan bizonytalanná tesz, és nem tudom, van-e értelme még, hogy reménykedjek, bár úgy érzem, ennek itt a vége.:S
2010. jún. 23. 16:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!