Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Buli vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Buli vagy nem buli?

Figyelt kérdés

A szitu annyi hogy ma este a pasimmal akartam lenni mert egy hete nem találkoztunk. Erre ő lepattintott mert már megbeszélte a haverjaival hogy nála isznak és dumálnak. Mondtam neki hogy akkor én elmegyek bulizni egy régi exemmel. Erre ő azt mondta h akkor inkább menjek hozzá. Nagyon rosszul esett h eredetileg nem akart hívni magához és hogy a 'kettesben estét' ejtette. (4 hónapja járunk)

Bosszút álljak és menjek bulizni vagy menjek inkább hozzá és akkor neki lesz igaza??


2010. jún. 18. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
vagy ne menj sehova
2010. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Ha el akarod érni a r!banc kitüntetést akkor hajrá. Jegyezd meg, hagyj teret a haveroknak is. Nem csak körülötted forog a világ.
2010. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a helyedbe én otthon maradnék vagy barátnőimmel mennék el valahova....de ne az exxel, mert ha meg emiatt dob vagy konfliktusok sora veszi kezdetét, azt gondolom te sem szeretted volna...:)
2010. jún. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Sz*ros kis hatalmi játszmák, kapnál egy pofont tőlem, őszintén.
2010. jún. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát tőlem is -.- Menj el a barátnőiddel te is miért kell bosszút állni, ha a barátaira is akar szánni egy kis időt? Nem dől össze a világ, te meg bosszút állnál a semmiért.
2010. jún. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez a sz*r a kiscsajokkal, meg úgy globálisan az emberekkel. El vannak kényeztetve túlságosan. Behalok már ezen...
2010. jún. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Te most hülyéskedsz ? Ő a HAVERJAIVAL akart lenni, te pedig az EXEDDEL, baromira nem mindegy.

Még mindig nem esett le neked, hogy félt, hogy megcsalod vagy hogy újra fellobbannak a régi lángok ? S ezért hivott magához, mert nem akar elvesziteni téged.

Viszont részedről ez önzőség volt, tudod minden férfinak szüksége van FÉRFIhaverokra időnként, mert egy nő sosem lesz olyan, mint egy férfi és forditva, szóval ezt meg kell értened , okés ?

2010. jún. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A szabad ideje 70%-át a haverjaival tölti mert én sokat dolgozom. Még bulizni se szoktunk együtt járni mert engedem h menjen a haverjaival. Most először kértem tőle h legyünk együtt este. De ő meg se hallotta....
2010. jún. 18. 18:30
 9/11 anonim válasza:

egyik megoldás sem jó. vagy maradj otthon, vagy menj el barátnőkkel vagy más haverral, de semmikép se az ex-el..

esetleg ha van szeretőd vedd elő őt! :D

2010. jún. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát de már az exed is csak egy haver, nemdebár?

Akkor meg ugyanaz a szitu.

Ha egy hete nem találkoztunk volna, és helyettem a haverjaival akarna lenni akiket láthat eleget, én is kilennék akadva. Rá lehet kezdeni, hogy elkényeztetett p*csa, de akkoris. Nem kötelező velem járnia, de ha ígydönt akkor mindig én legyek az első, ahogy ő is nekem. Persze lehet tere a haveroknak, de előre lebeszélt programot lemondani...

Látom elég sok pasi el van "kanászodva" manapság, énmég hálistennek sosem jártam így.

2010. jún. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!