Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az amikor azt érzed,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az amikor azt érzed, hogy már nem szereted a párod?

Figyelt kérdés

már egy éve vagyunk együtt és ugyérzem elmúlt a "rajongás". de nemtudnék nélküle élni csak már nem olyan mint régen. ... szeretem csak már nem olyan hevesen.. nem tdom megfogalmazni remélem érthető.:)


mit gondoltok erről?

köszönöm.


2010. jún. 18. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen érthető! Szerintem ez teljesen normális, habár ha már 1 év után elmúlt a "rajongás" az szerintem még kicsit korai. De lehet majd újra fellángol! :) Minden kapcsolatban vannak ilyenek... hol kevésbé...hol pedig eszméletlenül szereted. Egyszer fent,egyszer lent! :)
2010. jún. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha csak úgy ez rádtört még jbob most abbahagyni az egészet.Amúgy sztem olyan érzés lehet h már nem várod annyira a találkákat, nem ragaszkdsz hozzá annyira, csak nyílván már megszoktad h sok időt veletöltesz és ezért nem tudod
2010. jún. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én azt éreztem, hogy kezdett teherré válni számomra a jelenléte, vagy az, hogy át kellett hozzá menni. (szerencsére nem bútoroztunk össze)

Mindenféle indokokat kreálgattam (hazudtam, igen..), csak, hogy ne kelljen vele találkozni. Egy idő után ez is kellemetlen volt a számomra, így megmondtam kerek-perec, hogy úgy érzem nem vagyok szerelmes. Utóbb kiderült, hogy igenis szerelmes voltam még belé, csak egyszerűen ellaposodott a kapcsolatunk, sivárrá vált. Otthagytam, utána vagy egy fél évig nem találtam a helyem az emberek között, éjszakánként nem tudtam aludni, és folyamatosan úgy éreztem, mintha elvesztettem volna az egyik felemet. (vagy inkább, mintha a lelkem felét, vagy mintha feleannyi lennék, mint azelőtt). Biztos voltam benne, hogy életem legnagyobb hibáját követtem el, de azóta már másképp látom. Így több, mint egy év távlatából jó döntésnek bizonyult, mivel alapvetően nem illettünk össze, alig volt összhang, alig volt beszédtémánk, egész máshogy képzeltük el a közös jövőt. (nem egy irányba tekintettünk

2010. jún. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

véletlenül elküldtem, pedig még nem fejeztem be ^^ :D

Szóval sok dolgot tévesen érzékeltem és mindez a szerelem miatt. Amikor kezdett elpárologni a "köd", akkor rájöttem, hogy lépni kell. (5 évig voltam vele)


A tanácsom: próbáld meg hosszú távon szemlélni néha a kapcsolatodat, amikor van rá lehetőséged (úgy mint, most). Ha azt látod, hogy nem egy irányba tekintgettek a jövőbe, akkor hagyd a fenébe, mert szinte biztos, hogy rossz vége lesz.

2010. jún. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

mindenkinek köszönöm.:)

azt is hogy kihámoztátok a lényeget.:)

nem tudnék nélküle élni legalábbis igy érzem,de gondolom tudjátok mikor olyan van hogy rajongsz érte és van mikor csak ugy érzed megszoktad hogy van és tökjó.. csak naa.. xD

szóval köszönöm a válaszokat.

szerintem akkor ezt hullámvölgynek veszem és nem is foglalkozom vele.:)

2010. jún. 18. 12:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen. Én is egy (eleinte) nagyon jó párkapcsolatban éltem. A szerelem kb. úgy 3 évig tartott. Utána is szerettem, de már másképpen. Szín tiszta szeretettel. De nekünk is elkezdett laposodni a kapcsolatunk. Én is már ott tartottam, hogy amikor jött, azt vártam, mikor megy. A szex egyenesen teher volt. Elhatároztam, hogy elhidegítem magamtól, mivel nem volt elég bátorságom azt mondani, hogy már nem szeretem, és úgy érzem, hogy értelme sincs tovább folytatni. Nem voltak céljai, élt a mának. Én nem ilyen ember vagyok. Nem illettünk össze. Ezért egy csendes hárpia lettem. Ez egy folyamat volt, de elértem egy fél év után, hogy ő is erre a belátásra jusson. Így aztán leültem vele, és megbeszéltük hogy nincs miért tovább együtt lennünk. Sírtam. Én is, és ő is. Kegyetlen érzés volt. De meg kellett tenni. És képzeld el, hogy ezután kb. 2 hétig fizikailag voltam beteg. Érzelmileg is nagyon megtörtem, de fájt mindenem. Volt olyan nap, hogy az ágyból ki sem keltem, csak feküdtem, sírtam, és mondjuk ki őszintén, sajnáltam magam is, és őt is. Ennek már 3 éve, és most nagyon boldog vagyok. Felszabadultam, megtaláltam azt az embert, akivel egy hullámhosszon vagyunk, közös terveink vannak... Nagyon boldog vagyok. És utólag már azt mondom, hogy nehéz volt meglépni, nagyon nehéz, de megérte. (5 évig voltam vele együtt).


25/L

2010. jún. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? én majnem 4éve vagyok a párommal és most kezd csak kijönni ez. DE jött a helyére egy szeretet nevű érzés ami sokkal fontosabb sokkalnagyobb a kötődés,már az életem részévé vált, a másik felem a szex ritkább,de ugyanolyan jó. szóval ha te már 1év után érzed hát az gáz.. nem szeretted eléggé vagy fiatal vagy még ehhez és mehetnéked van még :) vagy csak egy hullám ami minden kapcsolatban van! Ezt neked kell eldönteni sok sikert:)
2010. jún. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

16:D

hát nemtudom:D de nem érzem hogy idegesítene csak olyan mintha átalakulna az érzés... gyermeki rajongásból belső szeretetté.. vagy valami ilyesmi. mert mostmár ugy ismerem és tudom a dolgait.. stb:)

2010. jún. 18. 14:37
 9/9 anonim ***** válasza:
hát, ha 16 évesen így érzel 1 év után, az elég gáz...nem lesztek sokáig együtt, vagy együtt maradhatsz vele, de anank semmi értelme
2010. jún. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!