Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Párkapcsolataim elég tragikusak voltak eddig (rosszul választottam). Mivel nem tudok ismerkedni sehol, ezért inkább társkeresőkkel próbálkoztam. Egyik-másik pasas azt mondta, ilyen csinos és szép külsővel miért társkeresőkkel próbálkozom... Mert nincs lehetőség/alkalom ismerkednem. A legtöbb pasas persze csak szórakozik társkeresőkön, ez nem titok, bizonyára sokan tisztában is vannak ezzel. Szóval még szerelmes nem is voltam soha, mert inkább a "csúnyácskább" pasik hirdetgetnek egy-két kivételtől eltekintve. Például 2 hete egy helyes pasas írt a netes társkeresőn, de mivel csak pár napja lett több szabadidőm, csak néhány napja írtam neki konkrétabb levelet, mire közölte, bocsi, de összejött egy lánnyal és ezért sok szerencsét kívánt nekem.... Hát nem esett jól egyáltalán! Mi ez, "lóverseny"? A másik: ez a pasas miért tud becsületes lenni és közölni, hogy nem akar több vasat tartani a tűzben, ezért nekem sok sikert kívánt... A korábbi pasas, akivel szintén neten jöttem össze, ellenben igenis több vasat tartott a tűzben... Nekem miért ilyen "selejt" jutott?

Miért nem kell olyan nő, mint én? Én soha nem léptem félre kapcsolatban, hűséges vagyok, nem vagyok egy linkóci sem és még szépnek is tartanak.

Ilyen nő miért nem kell egy pasinak? (Mármint olyannak, aki nekem is tetszik.)


2010. jún. 18. 09:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha acc MSN-t akkor megoldhatjuk a problémát ;)
2010. jún. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Megoldás: Miért neten keresel társat, ha jól nézel ki? Te vagy a miniszterelnök hogy nem érsz rá?
2010. jún. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egy csomó pasinak ilyen nő kell (pl nekem ) viszont én is próbálkoztam ilyen internetes társkeresővel esküszöm oda csak dugni járnak az emberek. Szerintem maradj a régimódi élő ismerkedésnél ha valami komolyabbat akarsz nem tudom esetleg munkahely baráti társaság annyi lehetőség van.. ha nem akarsz buliban ismerkedni

20/F

2010. jún. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez bennem annyira egyértelműen felmerült h le sem mertem írni...
2010. jún. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

második vok.


EGyébként semmi bajom a netes ismerkedéssel, de korántsem alakul ki olyan közvetlen és személyes kontaktus, mint RL-ben.

2010. jún. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem, de most komolyan! Szinten minden ehhez hasonló kérdésben az itt jellemzett fiúkat keresik! Én pontosan ilyen vagyok! Hogy lehet az, hogy vagy mindig megszívom az idióta nőkkel (már bocsánat), vagy egyáltalán nem kellek? Pedig még a haverjaim is "nem csúnya gyerek"nek tartanak..
2010. jún. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Néma gyereknek anyja se (és a pasik se) értik a szavát.



Az elsőnek:

"acc"??? Értelmi szint neked is megvan, gratulálok.

2010. jún. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Írnátok nekem priviben e-mail címet vagy MSN címet? Köszi!
2010. jún. 18. 09:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt leírnád mennyi idős vagy?
2010. jún. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Faszom mi ez itt társkereső? Ez itt egy problémamegoldó. ha tetszik valakinek az írása, írj te neki.
2010. jún. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!