Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelenthet? Csak jófej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet? Csak jófej vagy akarhat is vmit?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel pár hónapja msn-ezünk, mindennap. Elég jóban lettünk. Ő egy vendéglátóegységben dolgozik, és ha bemegyek, puszival köszönünk, jól elbeszélgetünk, néha meghív, és 1x egy kis játékot is adott nekem (ilyen kis vicces müanyag cuccot - aranyos volt:) ő 22, én 16. és 3éve van kapcsolata, ami nem igazán működik.

Lehet, hogy akar vmit vagy csak szimplán ennyire közvetlen és jófej?

Köszi


2010. jún. 17. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem aki 22 éves és 3 éve van kapcsolata az csak maximum sexelni akar veled, és ezért ilyen jófej.


uff.

2010. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ezt miért tőlünk kérded. Én spec biztos nem akarnék semmit egy 16 éves lánytól, DE ez én vagyok.


Szerintem ne gondolkozz ezen. Ha akar valamit, idővel tovább fog lépni, de elég valószínű, hogy csak barátkozik.


20F

2010. jún. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!