Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor szeret vagy sem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szeret vagy sem? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki eddig állandóan került engem, de nem utált vagy ilyesmi. Viszont nemrég volt egy buli, ahol becsípett egy kicsit, és puszilgatott, ölelgetett és még a szájra-puszimat is elfogadta, még örült is neki( amit nem szánt szándékkal adtam neki - hosszú tört.).

Az utóbbi pár hétben a suliban is bátrabban közeledett hozzám, és az egyik barátnőm szerint szeret. De nem tudom, mit higgyek...

Tudom, ti nem láttok bele az érzéseibe, de szeretném ha véleményt mondanátok.


14/L


2010. jún. 17. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
beszélj vele.
2010. jún. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kérdezd meg hogy hogyan álltok egymással!mert te szeretnéd tudni!
2010. jún. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!