Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még rá esély, hogy visszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rá esély, hogy visszakapjam?

Figyelt kérdés
fél évig jártam egy csajjal... minden nap elmondta, hogy szeret, viszont egyik napról a másikra csak úgy otthagyott. van még esélyem, hogy visszaszerezzem? :? életem szerelme volt, amióta vele voltam, minden lányban csak őt keresem... de senki nem ér fel hozzá... lehet még nála esélyem?
2010. jún. 17. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. jún. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez nem egyik napról a másikra történik, még ha te ugyérzed akkor sem. vmiért úgy érezte igy jobb lesz. egyébként megprobálhatod, miért ne... lehet azóta ő is másként gondolja. föleg ha csak fél évig voltatok együtt. 1 próbát megér, de ne rusholj és nyomulj rá ha nem megy.
2010. jún. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fél évig jártam egy pasival, mindig mondta, hogy szeret. Utána hirtelen otthagyott. Van még esély, hogy visszakapjam?

Hát én r*hadtul nem akarok visszakapni olyat, aki minden előjel nélkül dobott. Neked is ezt tanácsolom. Ha szereted még, idővel elmúlik. De ne kajtass olyan ember után, akinek nem kellesz...

2010. jún. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

22:02

15 vagy? Ismerek egy ilyen sztorit...

2010. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem is egyet... Kösz de nem. Amúgy adj még hozzá pár évet és jó helyen leszel...
2010. jún. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Esély? Minek? Hogy újabb fél év után megint otthagyjon? Ember! Hol hagytad a méltóságodat? Ha még (a leírtak szerint) arra sem volt képes, hogy elmondja, hogy vége, meg, hogy miért??? Ha megbánta volna a dolgot, ő menne oda hozzád, hogy van-e még esélye.


FS

24/F

2010. jún. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

egyaltalan nem igy van, elmondta, hogy szakitani akar, es el is mondta, hogy miert.... de en nem tudom felfogni mit akart vele: "valami megvaltozott... bennem, nem veled van a gond, es mar nem tudok hozzad ugy viszonyulni, mint régen...."

es azota sem hajlando elmagyarazni, hogy mit is akart ez alatt erteni....

2010. jún. 20. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!