Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mekkora korkülönbség a még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora korkülönbség a még elfogadható?

Figyelt kérdés

Lányok Ti járnátok egy 20 évvel idősebb v fiatalabb sráccal.

Fiuk egy 20 évvel idősebb vagy fiatalabb nőt bevállalnátok?

Esetleg mennyi az az korunkbeliség, és kinek a javára, ami még elfogadható?


2010. jún. 17. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:

nálam a max.az a 15év,de csak ha idősebb mint én,fiatalabb nem kell.

egy lány.:)

2010. jún. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

+ 15 év

- max 2 év

egy csaj

2010. jún. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nővérem 20,barátja 35.na?
2010. jún. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

+-5 év


dr.b,23 F

2010. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam 9 év van most... Nem járunk, de kell nekem... 15 a lány.
2010. jún. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Felfelé maximum 20-25 évvel idősebb nővel. Lefelé olyan 5-7 évvel fiatalabbal. Ilyen téren eléggé nyitott vagyok, mert a kor k*rvára nem számít szerintem, ha két ember vonzódik egymáshoz.

Egyelőre felfelé a maximum nálam 11 évvel idősebb nő volt, lefelé pedig 3, de az még régebben.


F/22

2010. jún. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
felfelé max 5, de most van egy srác aki 7 évvel idősebb és bejön,lefele meg semennyi.ígyis azt mondják hogy túlérett vagyok a koromhoz akkor mit csináljak egy 3 évvel fiatalabbal?tanítsam meg csókolni?xD
2010. jún. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan nő aki pont a tanítgatást élvezi a fiatalabb srácokkal. De azért nem szerencsétlenkednek azok sem sokat annyira :D
2010. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!