Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most szakítottam barátommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szakítottam barátommal. Mit csináljak h. egy kicsit kitisztuljon a fejem?

Figyelt kérdés
menjek el futni?vagy mitcsináljak?légyszi segítsetek mert nem bírom:(:(:(:(
2010. jún. 17. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
önkielégítés.
2010. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
kényeztesd magad:D
2010. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
keres egy barátot aki segít akire támaszkodhatsz aki becsül aki szeret és tudsz vele beszélgetni.. 16/f
2010. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

haverok, buli, kannásbor... 17 alatt még több buli

18 felett sok sex,,,

2010. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

most ugy érzem nem akarok senkivel sem beszélni

és aki csak hülye válaszokat tud írni az másba szerezze örmét!!!!!!!!!!

2010. jún. 17. 20:18
 6/15 anonim ***** válasza:

Sok levegő, ha van háziállatod, vele törődj, simogasd, az lenyugtat. Igyál zöld teát, antioxidánsokat tartalmaz, ezért még egészséges is. Igen, a futás jó ötlet, de csak módjával, nem kell azonnal a maratont lefutnod. Ha a beállítottságod olyan, akkor meditálhatsz, jógázhatsz is. Próbálj időt szakítani magadra és a barátaidra.

Remélem segítettem!

14/F

2010. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
pedig az jót tenne a beszélgetés... 16/f
2010. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kocsmázás. Nem kell bebaszni, de azért nem is kell józannak maradni. Szóval irány a kocsma egy közeli baráttal, VBK-zál az olcsó is, utána menj haza, és aludj egy nagyot. Másnap majd másképp látod a világot. ÜDV23F
2010. jún. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Adj magadnak időt, hogy elfelejtsd. Tudom, hogy milyen az, amikor nem akarsz beszélni erről senkivel, de hidd el, ez is segítene; keresd meg azt az embert, pl. barátnő, testvér, akinek elmondanád a problémáidat. Meg fogsz könnyebbülni. Keress új hobbit, mozdulj kicsit ki.

Merre laksz amúgy?

2010. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

foglald el magad bármivel.

olyan dolgot válassz, amit szívesen csináltál eddig is.

és szerintem is a jóbarátok ilyenkor sokat tudnak segíteni.

2010. jún. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!