Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, aki bejön, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki bejön, és szeretném elérni, hogy NE LEGYEN MÁS rajtam kívül neki?

Figyelt kérdés
Hogy érjem ezt el? Elég rémisztő gyerek vagyok, szóval sokan megfutamodnak.
2010. jún. 17. 18:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
ha a csajt lepofozod az nem gáz. Néha nagyon messzire tudnak menni, olyankor oda kell csapni, hogy észhez térjenek. Megütni soha nem ütöttem meg még nőt, de 1-2 pofon seggre, esetleg ha olyan akkor arcra nagyon hatásos tud lenni...ha meg még nekedesik akkor fogd le és dugd meg. Ezt viszont még szeretik is...ebből is látszik, hogy ennyit érnek :)
2010. jún. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha komolyan vesz és szeret,akkor Te leszel neki az egyetlen,ha pedig nem,akkor nem is kár érte.Keress egy érző szívű,normális partnert,ennyit tudok írni Neked.
2010. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
És ha a szíve "üres"? Úgy érzem, nem nagyon vannak érzései, lelkiismerete.
2010. jún. 17. 19:24
 14/19 anonim ***** válasza:
Meg még esetleg szétverhetsz mindenkit,aztán utána mehetsz az intenzívre.lehet,akkor érted sem lesz kár...Előző voltam.
2010. jún. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha üres a szíve,akkor nem értem,mi a fenének kell Neked...
2010. jún. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Mert ki akarom deríteni, hogy ez csak a látszat, vagy sem... És mert nagyon nem úgy tűnt.
2010. jún. 17. 19:26
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne dorongold bele a földbe a többi csávót. Szerintem cáfolj rá arra, hogy ijesztő vagy; módosíts ijesztőből titokzatosra. Mosolyogj sokat (ne vigyorogj, az olyan idétlen!), legyél vele figyelmes, DE ne ugráld körül! Lehetsz vicces is, de kerüld a túlságosan kétértelmű, és a túl morbid vicceket, beszólásokat.
2010. jún. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik 18.33as:)tőlem fejen is állhat esetleg az Erzsébet hídról is levetheti magát a Dunába,sőt jobb ha vasmacskát is köt a lábára hogy esélye se legyen feljönni a felszínre:D.Ha nem jön be vki bármit bevethet,lehet bunkó,eltünhet hidegen hagy,de sztem ezzel mindenki így van.Senki nem erőltetheti magát rá a másikra.
2010. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy pont irántad lesznek érzelmei.
2010. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!