Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak ezzel a lánnyal? Nem akarom feladni!

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik de csak barátok vagyunk és most kidobta a pasija kirúgták a munkahelyéről és a nyári gyakorlata is gallyra ment szóval elég tropa most a lelki világa. Tuti bukás hogyha elmondom neki hogy tetszik ? Várjak még ?Ritkán találkozunk amúgy , de akkor nem baráti társasággal, hanem akkor csak mi ketten filmezünk, kutyázunk stb. Nem tudom h érez irántam. Próbálok, vele csipkelődni veszi is a lapot a külsejével szekálom ő meg olyan cukin megüt h jaj ne már… De például most hogy ilyen sok rossz történt vele megpróbáltam megvigasztalni msnen és tiszta bunkó volt nem is köszönt meg azt mondta hogy őt nem kell pátyolgatni . Mondjuk ő szokott így harapni hogyha valami gond van meg eléggé ilyen kis zárkózott tehát annyira nem veszem fel csak azt nem tudom hogy hogyha tetszenék akkor is így viselkedne vagy csak azért ilyen mert amúgy is leszar…Amikor személyesen találkozunk akkor mindig nagyon aranyos szóval nem értem. :S

20/F


2010. jún. 17. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Szard le, legyél vele bunkó, és odalesz érted.
2010. jún. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem most nem msnen kéne beszélnetek...inkább hívdd fel hogy nincsen kedve találkozni...ha nemet mond se aggódj, akkor várj néhány hetet...és próbáldd ujra...ha tényleg ennyi minden rossz történt vele akkor attól függetlenül, hogy bunkó volt veled vagy valami rosszat mondd nézdd el neki...nem jelenti azt hogy nem jössz be neki...azt sem hogy bejössz de ne add fel! remélem tudtam segíteni:)sok szerencsét:) 14/L
2010. jún. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amúgy ha tetszik neked, minek szekálod a külsejével???

Csak azért, mert az én párom is ezt csinálta már az első randin, hogy hogy lehetek ilyen vékony, stb...Majdnem faképnél hagytam, csak azért nem tettem, mert miközben kritizált, közben is azt éreztem, hogy nagyon tetszem neki, de akkor ez mire jó nálatok???

Ezzel leplezed az önbizalomhiányodat meg ezzel akarod megakadályozni, hogy a lány elég szépnek érezze magát, és ezért rombolod az önbizalmát? Csak mert sokat gondolkozom párom hülyeségein, és legszívesebben már dobnám, mert nem érzem azt, hogy tetszem neki, ha ilyeneket mond.

Bocs, hogy kérdésre kérdéssel válaszoltam, de nem te vagy az első, akin azt látom, hogy oda van valakiért, közben meg leszólja a külsejét.

2010. jún. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az 1.-nek fél évig leszartam nem nagyon írt viszont amikor megint én ráírtam nagyon örült és egyből találkoztunk meg minden nem hiszem hogyha leszarnám akkor ő futna utánam meg akkor már nem az igazi hogyha túl taktikázzuk nem? csak akkor tudnám leszarni hogyha nem szeretném
2010. jún. 17. 12:44
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem mond el neki mit érzel... lehet (vagy inkább biztos) hogy nagyon ki van bukva az élete miatt és azért volt veled bunkó. Én a helyedbe megpróbálnám. Hajrá! ;)
2010. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
45%
Én is hasonló helyzetben vagyok.És én sem merem elmondani azt amit érzek.A mi kapcsoltunk nagyon jó minden olyan más amikor egymás közelében vagyunk.Nagyon szeretem de nem tudom eldönteni hogy ő is szerelemmel szeret-e?Bár azt én is rossz megoldásnak tartom hogy szekálod a külsejével.ebben különbözünk én pl?ha nem személyesen akkor iwiw.en vagy e-mailban de az egekig dicsérem bókolok neki.És ez hatásos szerintem.Mond el neki,mielőtt nem késő én is ezt fogom tenni.szerintetek féltékeny?Mert most én sopronban welnesezem egy nővel akiről tudja hogy együtt vagyok.Két sms-t küldött :az eggyik:te g...érezd jól magad, a másik:anyunak nagyon hiányzol most mondta.Fel is hívott de a nőm mellettem volt,nem úgy beszltem vele ahogy szoktam.Jah mielőtt a hölgyek rossz véleménnyel lennének rólam eláűrulom nem rég jöttünk össze,pár napja.És eszem ágában nem jut hogy két vasat tartsak a tűzben.Mert ezt a nőt is nagyon szeretem és tisztelem.
2010. jún. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kivan bukva, gyötri az élet, csak a rossz hírek!

Mikor, ha nem most van szüksége egy társra?

Sztem ilyen fájdalmas időkben hálát ad az atyaúristennek, hogy valaki törődik vele és szereti.

Megér egy próbát.

2010. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem is megéri elmondani neki.Viszont a jelekből szerintem tudsz következtetni hogy ő hogy érezhet irántad.
2010. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
így van hivd fel magadhoz egy filmre:) azt probálj felé közeledni de csak okosan azt ugyis észre veszed hogy hogyan reagál rá....kitudja akármi lehet belőle...
2010. jún. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!