Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tee most szerelmes vagy és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tee most szerelmes vagy és van is barátod/nőd? Írnál kicsit magáról az érzésről?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 11:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
éééén most az vagyok :D És a barátomba .. :P:D És nagyon jó ^^
2010. jún. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagyok a barátomba. :) Az érzést magát nehéz körül írni, szinte lehetlen. Meg kell tapasztalni, hogy tudd, milyen is igazából. Mert csodálatos, egyszerűen boldognak érzem magam, minden probléma olyan könnyen megoldhatónak tűnik, minden olyan jó és könnyed. :D
2010. jún. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Szerelmes vagyok a barátomba..:)

az érzés pedig csodálatos.Ha vele vagyok,akkor boldog vagyok és nem érdekel semmi más,csak hogy vele lehetek és átölelhetem.Nagyon jó érzés.


15/L

2010. jún. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Igen szerelmes vagyok és van is barátnőm...de ezt az érzést lehetetlen körül írni annyira jó :D


14/F

2010. jún. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nyugodjatok meg majd elmúlik!Egyetek mézet!
2010. jún. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
sajnos utolsónak igaza, igaz én is szerelmes vagyok, de minden elmúlik egyszer.
2010. jún. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
imádom a pasimat:) nagyon jó, hogy mindig segít mindenben hogy ha kell:) és az is hogy számíthatok rá:)
2010. jún. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok már szerelmes hálistennek. Barátom sincs már (hálistennek). Én perpill a családomat és magamat szeretem. Nem is kell ennél több még pár hétig :D

Amúgy gyönyörű érzés addig, míg viszonozzák, és persze akkor, ha te is viszonozni tudod.

Csak olyan esetben rettenetes érzés, mikor rájössz, vagy te nem érdemled meg,hogy szeressenek, vagy a másik. De ennyi áldozatot megér :)

2010. jún. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szeretlmes vagyok. ennyire még sose senkit (L):)jah és persze a barátomba :) 17L
2010. jún. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerelmes vagyok..nagyon. de még sajnos nem a barátnőm és szerintem nem is lesz. Túl sok az akadály.

18/L

2010. jún. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!