Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok, belé de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, belé de soha többet nem fogom látni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Vége van a sulinak, és jövöre én is meg ő is másik suliba fogunk menni.Szóval kicsi arra az esély , hogy összefussak vele véletnenül.

LÁthatóan vonzódik hozzám és ezt kiis fejezte a suliban.

Felkéne keresnem?

17L


2010. jún. 17. 01:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze!

Msn,közösségi oldalak bármi!

Ott már csak irsz neki beszélgettek megkérdezed nincs e kedve találkozni a nyáron és onnantl sima ügy:)

Ne hagyd elveszni...:(

Sok sikert!!!

17/L

2010. jún. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kersd fel döngesdmeg, és majd fel hív még egy menetet nyomtok aztán nem találkoztok többet
2010. jún. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elmesélek Neked röviden egy történetet.Régebben vendéglátásban dolgoztam,ahol megismerkedtem egy sráccal.Kb 1 hónapig járt be hozzám egy kávéra,volt tel.szám csere,iwiwen ismerős stb.Egyszer randiztunk,és utánna megszakadt a kapcsolat.Hónapokkal később találkoztunk újra,beültünk valahová dumálni,és újjabb több hónapos szünet.Ez így ment az elmúlt 7 évben.Most kb 1,5 éve találkoztam vele utoljára,mikor 2 hónapja kaptam tőle az iwiwen üzit.Találkoztunk,és összejöttünk.Tehát próbáld vele valahogy tartani a kapcsolatot,mert nem tudhatod,hogy mi lesz belőle.
2010. jún. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!