Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kamuzik vagy tényleg igazat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamuzik vagy tényleg igazat mond szerinted?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársammal közelebb kerültünk egymáshoz,mint gondoluk.egy bulin el is csattant egy két csók.de sajnos neki bnője.azt mondta,h velem jobban érzi magát,mint a csajjal és h otthagyja mert csak állandóan veszekednek.ott is hagyta de a csaj állitolag öngyilkos akart lenni és az anyja megkérte a srácot,h legyen vele és h utáltassa meg magát,h a csasj hagyja ott.azt mondta,h nem akar elveszíteni és,h küzdeni fog értem,szerintetek kamuzik vagy igazat mondd?
2010. jún. 16. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
kort is mondanál..
2010. jún. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én 19, a srác20, a bnője 16
2010. jún. 16. 19:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a pasi helyében saját magam segítenék a kiscsajnak megmakkanni. XD

Tiszta szégyen ha valaki ilyennel fenyegetőzik.

2010. jún. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne izgulj én a helyében téged választanálak, 20 évesen 16 éves kiscsajjal járni érdekes ,am osztom az előző komit én is pofonvágnám 1* 3* a kiscsajt
2010. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

azért van az az eset, amikor ez előfordul... persze a legtöbb eset (90%) zsarolás és semmi más...

Megjegyzem, a srácnak kell lépni, ha kamuzik, ha nem...

2010. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Beszarás hogy ilyen létezik, szerintem nem kamu.


Azonnal sarkon fordulnék a fickó helyében, lehet hogy 2 saller után, és vissza se mennék többet.


Beteg embertorzók...

2010. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!