Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy nagyon tetszik? (lány-lány)

Figyelt kérdés

Félévkor jött az osztályunkba egy lány. Páran tudják róla, hogy a lányokat szereti, elég fiús is és én már nagyon régóta nézem Őt, annyira szép. Ő is mindig néz, de eddig csak egyszer tudtunk beszélgetni, mert egyébként olyanokkal barátkozik, akikkel én nem barátkoznék. Az egyik lány viszont, akivel mindketten jóban vagyunk, megkérdezte tőle egyszer, hogy ki tetszene neki a suliból és azt mondta, hogy én, mert más vagyok, mint a többi hülye p*csa a suliban és hogy nagyon szépnek tart. Ez olyan nagy erőt adott, mert minden támpont nélkül nem mernék felé közeledni. Ő rólam nem tudja, hogy nem a fiúk érdekelnek nagyobb mértékben, mert ezt próbáltam titokban tartani. Most, hogy vége a sulinak, nagyon szenvedek, mert nem láthatom, de ugyanakkor nem is merem felvenni vele a kapcsolatot, nehogy rosszul süljön el. De mégis meg kéne próbálnom, igaz? Csak az a baj, hogy már beszélgettünk és akkor elég sokat, szóval most nem kezdhetem azzal, hogy szeretném megismerni.

17/L


2010. jún. 16. 18:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hívd el valahova (fagyi, pizza, koncert...)
2010. jún. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
vedd fel vele a kapcsolatot és mondd meg neki, hogy tetszik neked.
2010. jún. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Te most testi kapcsolatot is akarsz vele?Vagy csak ez a szeretlek és kész?
2010. jún. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyelőre még csak azt akarom, hogy tudja, hogy nem közömbös.
2010. jún. 16. 19:13
 5/13 anonim ***** válasza:
kérd el valakitől az msn címét, beszélgessetek sokat (de ne írj neki mindig) és mond meg neki,hogy szerinted összefuthatnátok valamikor a nyáron. Elmehetnétek fagyizni,strandra vagy ilyesmi.
2010. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ha módod van rá, inkább személyesen
2010. jún. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mondjuk, ha ennyire más a baráti körötök (nem barátkoznál velük), el kellene gondolkodni, hogy működne-e akármi is köztetek?
2010. jún. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez csak egy osztály, nem életre szóló barátságok köttetnek. Én azokkal vagyok, akiket Ő idióta p.icsáknak tart, Ő meg azokkal, akiket én drogosoknak. Ettől még egyikünk sem olyan, mint a többiek, csak így jött ki.
2010. jún. 16. 19:47
 9/13 anonim ***** válasza:
háát, te tudod..
2010. jún. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bocs de nem tudom mire vársz? :)

Ha tetszel neki akkor miért sülne el rosszul.

Bocsi de buta vagy ha már holnap nem keresed fel.

HAJRÁ MIRE VÁRSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. jún. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!