Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van még esélyünk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabriell88 kérdése:

Szerintetek van még esélyünk? Tudom hülye vagyok, de szeretem.

Figyelt kérdés

A történet lényege, h egy közös ismerősünk rám fogott valamit, ami nem igaz(nem megcsalás)ő még az nap este kidobott, azt mondta megszakít velem minden kapcsolatot, az én érdekemben,így is történt letörölt közössségi oldalakról,msnről, az smseimre ne válaszolt...rá egy hétre megtudtam h míg együtt voltunk, összejárt az exével mellettem... de nem haragudtam rá, fájt ugyan...

még nincs egy hónapja h szakítottunk.. azóta kétszer is összefutottunk az utcán, mind kettő elég érdekes volt, első alkalomkor mikor meglátott megált majd lesütötte a szemét én meg elmentem mellette köszönés nélkül, második alkalomkor megláttam egy kiülős helyen, mikor észrevettem ő már nézett (épp telefonáltam)láttam h lassan felál a székről és mintha elakarna indulni felém(másik oldalon voltam)akkor vettem észre h jön egy kocsi.. szerencsémre gyorsan reagáltam ... azóta irtam neki sms-t h mizujs meg ilyenek,semmi válasz.. szeretem őt ... tudom hülye vagyok és majd jön másik, de egyszerűen nem tudom őt elfelejteni, szeretem...hiányzik

Bár én személy szerint úgy gondolom nincs remény az ujra kezdésre... néha úgy érzem jó ez így majd változik de máskor meg...plusz állandóan rá gondolok,felejtenem kellene.. de hogy? kapcsolatot mással nem akarok.. annyian vertek már át, plusz tudom ő is...

á mit tehetnék?


bocsi h kusza lett.. de én is össze vagyok zavarodva.. őrlöm magam.. 22/L ő 26/F


2010. jún. 16. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
semmi esély, szerintem a pasi amikor átakart jönni az utcán hozzád csak szembeakart köpni
2010. jún. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ennek semmi értelme. Mit szeretsz rajta. Sokkal normálisabb pasik is vannak. Ill. normálisak is vannak. A Te exed nem mondható igazán annak. Majd jön másik, fiatal vagy. Járj el bulizni, ne figyelj az ilyen gondolataidra. Nemhogy remény nincs az újra kezdésre, nincs is szükség rá.
2010. jún. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ha unalmas számodra a kérdés akkor miért válaszolsz?

mellesleg én köphetném szembe, mert ő csalt meg folyamatosan...de nem teszem mert szeretem, ő volt az első ember akivel megértettem magam...akivel teljesen egy hullámhosszon voltam... ezt elmagyarázni nem lehet...

nagyon nehéz túltenni magam rajta, ezt megérthetnéd..

2010. jún. 16. 12:15
 4/7 A kérdező kommentje:

elsőnek szólt..

másodiknak köszönöm...és tudom, csak ez annyira nehéz.. nem rég lakok pesten és barátaim nincsenek, egyedül meg nem szívesen megyek el szórakozni..

2010. jún. 16. 12:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Figyelj. Megcsalt = nem szeret. Ne fogadd vissza, felejtsd el.

De tuti, hogy megcsalt? Lehet rád is rád fogtak valamit, amiért haragszik, meg rá is rá fogták, hogy megcsalt téged:D

A megcsalást egyetlen kapcsolat sem éli túl, ha a felek együtt is maradnak, sosem lesz olyan mint előtte, hiszen ha szereted, akkor sosem fogod tudni igazán megbocsátani neki ezt, és mindig benned lesz.

2010. jún. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Második vagyok: Persze, egyedül nem is jó. Akkor ne azzal kezd. Csatlakozz valakikhez. Biztosan van ott állatmenhely, vagy bármi szakkör, kirándulós társaság. Ha rákeresel a neten biztos találsz valami remek kikapcsolódást. Ahol nem mellesleg meg is ismerhetsz valami igen rendes srácot. :)
2010. jún. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nemelyik valaszado akkora paraszt,hogy az nem igaz.

Kedves kerdezö.En is igy vagyok en is azt varom vissza aki elhagyott es nem is jelentkezik.De nekem gyerekeim is vannak töle.

Szerintem mind a ketten te is en is butak vagyunk. :(

2010. jún. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!