Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18F vagyok. A barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18F vagyok. A barátnőmnek nagyok a mellei. Nem fog zavarni szex közben?

Figyelt kérdés

18F vagyok.Egy csajismerősöm összehozott egy csinos lánnyal, aki a barátnője.A lány 19 éves és nagyok a mellei, a "húúú wazze" kategóriába tartozik.(Nem vágom a kosárméreteket, de olyan görögdinnye stilus, volt alkalmam látni, hogy a mosogatás elég nehézkesen megy neki, és a smárolás is kicsit "furcsa" volt.)Egyébként rendes lány meg minden, és tulajdonképp nem zavar, hogy XXXL mellei vannak csak a haverjaim azt mondták, hogy vigyázzak vele, mert szex közben előfordulhat hogy megfojt a melleivel.(Tudom nevetségesen hangzik, de kérlek h. ne nevessetek ki!)Másrészt meg azt is mondták, hogy nem jó nagymellű csajokkal keverni, mert fiatal korában ugyan jól néz ki mellügyileg, de idősebb korában nem lesz túl épületes látvány, lógos lesz meg stb.

A kérdésem az, hogy mit csináljak?Igaz az amiket a haverjaim mondtak?Illetve ha szexre kerül a sor, mit tegyek, hogy ne érjen "baleset"?

Köszönöm a figyelmet.


2010. jún. 16. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Még szűz vagy, vagy mi?

Tényleg nevetséges. Lovaglásnál maximum ha rád hajol az arcodba fognak lógni a k*rvanagy mellek, de az nem fojtó, hanem k*rvajó érzés.


És ha most nagy? 20 év múlva nem vele fogsz lenni, hogy lásd őket nagyon lógva.

2010. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem fogsz megfulladni :D
2010. jún. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet, hogy megfojt majd. A barátnőd ki akart b.ni veled. Köztudott tény, hogy nagymellűekkel az szexel csak, aki öngyilkos akar lenni, és szex közben akar meghalni.


De igazából ha vigyázol, akkor nem áll bele a hátadba egyik melle sem, és akkor nem halsz meg.

2010. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Feleségül akarod venni?
2010. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"20 év múlva nem vele fogsz lenni..." hát ez jó, honnan tudod hogy nem vele lesz 20 év múlva? attól még hogy te élvezed az egyenként 2 hétig tartó kapcsolatokat is, van aki hosszabb távra, vagy egy életre tervez.

kérdezőnek pedig: a haverok húznak ,nem foig megfojtani a melleivel, szerencsés csaj, én már az ő méreteinek a felével is beérném :D sok boldogságot:)

L19

2010. jún. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
szerintem küldd át a barátnődet hozzám, én kipróbálom, milyen vele. ha életben maradok, megnyugodhatsz és te jössz. :)
2010. jún. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én a mellei közé élveznék a heJedben:)

Nem hiszem hogy mellette fogsz megöregedni,szal örülj,hogy nagy

2010. jún. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ha a melle hozzád ér az jó érzés vazze
2010. jún. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A helyedben a gyorstüzeléssel kapcsolatban is kérdeznék ezt-azt :)
2010. jún. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szex közben az zavar, ha anyád rádnyit
2010. jún. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!