Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orvossal kell feliratni?

Figyelt kérdés
vége lett 1 kapcsolatomnak, nagyon imádtam. Nem tudok aludni, orvossal irassam fel a nyugtatókat meg az altatókat vagy pedig vény nélkül lehet kapni? 18/l
2010. jún. 16. 00:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ne nyugtatózd magad 18 évesen.. menj a baratnoiddel bulizni. 1 pasi se ér annyit, h ilyen tabikat szedj miatta..
2010. jún. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kérdésre válaszolj légyszi nincs olyan akivel el udnék menni meg nem is vok bulizós
2010. jún. 16. 00:32
 3/12 anonim ***** válasza:
nem zárkózhatsz be, akkor se.. sok csalódás lesz még az életben, és nem menekülhetsz mindig vmi mankohoz..
2010. jún. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igyál meg egy bögre kamillateát. Ez nem fog ártani, nyugtató hatása is van. Feloldja a gyomorideget is.
2010. jún. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de orvossal kell feliratni??? több csaldásom nem lesz az tuti. most is nehezen nyíltam meg, tudtam h egyszer mindennek vége lesz. de mostantól nem fogok fiúkkal ismerkedni, elutasítok mindent probléma megoldva
2010. jún. 16. 00:35
 6/12 anonim ***** válasza:
a bioboltokban találsz nyugtatóteákat, az nem mérgező, hanem természetes, és jobb, mint a nyugtatok..
2010. jún. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
azt csak hiszed.. sokat fogsz még csalódni, de ez igy van jól..
2010. jún. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
utálom a teákat
2010. jún. 16. 00:36
 9/12 anonim ***** válasza:
A nyugtatót nem utálod? Ne viccelj már. Szétcseszi a májad és az idegrendszerre is ártalmas, mint minden ilyen gyógyszer. Tegyél a teába cukrot és citromot, akkor majd finom lesz. Ezerszer egészségesebb a kamillatea a nyugtatóknál és ugyanannyit old meg a problémádon mint a nyugtató.
2010. jún. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nyugtató gyógyszereket orvos íratt fel, akárcsak altatókat.


gyengébb, nyugatót hatású készítményeket vény nélkül is kaphatsz. [nem teákat gyógykivonatü növényi tablettékat.]


Nyugatót nem ajánlom (nagypapáét se amit doki ír fel neki), mert beszopod mint én a gyógyszeres altatókkal. Hatalmas önuralom kellhet hozzá, hogy leszokj róla, ami nem minden emberben van meg.

2010. jún. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!