Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes pasi mond ilyet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes pasi mond ilyet? Mit gondolnál?

Figyelt kérdés

Na,ma ahogy találkoztam a barátommal,teljesen letepert:D

Egyszerűen nem bírt leállni. Csak azt hajtotta,hogy kíván,és kellek neki.

Aztán mondtam valamit ezzel kapcsolatban. Erre azt volt a válasza,hogy de ő nem tud velem mást,csak kívánni és szeretni.

16hónapja vagyunk együtt.

Vélemény?


2010. jún. 15. 23:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

.. :(

és nem viszonoztad? pfff Be volt indulva rád, az egészen más, amikor valaki csak b.szni akar egyet. ez a normális kiteljesedése egy kapcsolatnak.

2010. jún. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
ui. és most hogy látom utolsó hsz-ed, még csak nyomatékosítom amit írtam.
2010. jún. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én is ilyen gyanakvó vagyok...szeretek résen lenni, mert nem szeretem, ha átvernek. Hát szerintem ha rendesen foglalkozik veled, rendszeresen keres, meg látod az ilyen kis apró "utaló" jeleket arra, hogy szeret téged, akkor nincs gond.

Meg ha nyugtalanít a gondolat, hogy csak arra kellenél, akkor ne feküdj le vele egy darabig. Mert ha arra kellesz csak, akkor odébb fog állni, előtte meg jól kikel magából.

De ha szeret, akkor is ki fog tartani melletted, és aggódni fog, hogy miért van...

Ez lehet nem jó ötlet, mert probléma lehet belőle, de írtad, hogy mitől tartasz, hát én ezt így próbálnám megoldani, csak segíteni akartam,de te tudod.

2010. jún. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem tudod mire kepes egy csavo mikor fulig szerelmes egy lanyba es mikor azt mondja hogy kivan akkor az szerintem ugy is van ... en mint fiu mikor ugy erzem hogy kivanok egy csajt akkor nem csak mondom hanem ugy is erzem ... a baratod nem tudom hogy o is ugy erzi vagy csak mondja de szerintem nem csak mondja ....

Mikor valakibe fulig szerelmes vagyo akkor probalok a kedveben jarni s mindent megteszek hogy eszrevegye hogy mennyire szeretem .... en ijen vagyok ..

19/F

2010. jún. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Teljesen látni rajta. Biztos,hogy úgy is van,csak nekem ez így érdekesen hangzott,hogy csak szeretni és kívánni tud.
2010. jún. 20. 09:58
 16/19 anonim ***** válasza:
Szeret, de az is igaz,hogy a férfiakat sokszor a farka irányitja csak,igy lettünk megteremtve, de hangsúlyoznám: szeret, és te is szeresd, sok boldogságot!
2010. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

De nagy bajod van!

Tudod h mit csinálsz rosszul, mások is mondják, a pasid meg szeret is, kíván is, akkor mi a fenét keresel itt?

Változtass, és élvezd!

2010. jún. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
én tudom h az én barátom is nagyon szeret engem. érzem is ezt:) de azt is tudm h többek között a szexért wan welem..de nem csak azért hanem azért is... egy kapcsolatba kell a szex..egy normális komoly kapcsolatba... az én barátom is szzokta mondani h megkiwánt..stb...szeretem szeret és boldogok wagyunk(L)
2010. jún. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

06-15 23:25

A b*dös m-csk-s re/kes q*vap€cér ap*d túrós f@szát! Minek kell minket férfiakat állandóan tesztelgetni????? Most ha valaki egy párkapcsolatban él, miért kelljen visszatérni a hokizáshoz, csak azért, mert valaki ilyen b*zi tesztelgetős. Én kb óriásit csalódnék a barátnőmben, hogyha ilyet csinálna, mivel ezzel azt mutatja ki, hogy kételkedik, hogy szeretem, vagy pedig azt gondolnám, már nem szeret, nem vagyok neki elég jó.

SZÓVAL KÉRDEZŐ, FELEJTSD EL AZT, AMIT EZ A GYÖKÉR MONDOTT!!!!!!!!

2010. jún. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!