Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek sikerült párt találnia a world of warcraftban?

Figyelt kérdés
Nem azért kérdezem, mert én is ott akarok párt találni meg amugy is elég ritkán játszok vele, hanem csak egy pár sztori hátha van róla.:D
2010. jún. 15. 17:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudok ilyen sztoriról. Anno kolitársamnak is WOW-ról lett barátnője. Náluk msn-en, mert a "jaj de szeretlek" szüveg, hanem WOW-om bezsélgettek: "menj balról, bekerítsük, majd egyszerre támadunk". Kicsit beteg.. .
2010. jún. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
*nálunk nem msn-en...
2010. jún. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én megtaláltam életem párját egy 76os paladin képében 3socketes tűzbuzogánnyal és tüskepajzssal. xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ugyan már akárki lehet a karakterek között 40éves férfitől a 1xéves kiscsajokig én nem erre tenném a voksomat (amennyi időt wowozol inkább menj el bulizni.), ott biztosan találsz meg barátkozz sok emberrel és az ő barátia között megtalálod én is kerestem. :PP.
2010. jún. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Jah jelenleg egy 80-as gnome rugóval járok.

Holnap megyünk piknikezni...Stormwindben a parkba:D

2010. jún. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Gyeprefos 30 (L)örökké(L) xDDDDDD
2010. jún. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
az egyik barátom L2 szedte össze a barátnőjét egy éve együtt vannak.
2010. jún. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Vmi bűnözőt is egyszer a rendőrök úgy fogtak el, h WoWozott a rendőr is, meg a bűnöző is ...aztán valahogy egymásra találtak a játékban, és a rendőröknek így sikerült elfogniuk (a valóságban, nem csak virtuálisan :) )
2010. jún. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Biztos lehet, de übergáz.
2010. jún. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A volt lakótársamnak innen van a barátnője:)) vagyis én azt szoktam mondani hogy "szájbercsaja" :D eddig kétszer találkoztak...

És nem az a gáz, hogy csinálja, hanem, hogy hisz benne:D XD

Egyszer emlékszem mondtam neki, hogy majd az első vízválasztó veszekedés után nevezze a barátnőjének, miután megoldottak 1-2 problémát...erre azt válaszolta, hogy már egyszer 3 napig nem beszéltek a WOW on :)) mert egyik megtámadta a másikat:))))))))))))))))) szóval nagyok a problémák...:D

2010. jún. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem. Azt sem tudom, mi az...
2010. jún. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!