Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon félek a csókolózástól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek a csókolózástól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még soha nem csókolóztam és már itt lenne az ideje, meg is van rá a jelölt, de nem merem...nem tudom hogy kell, és félek is.

Kérlek segítsetek! Köszönöm! :)


2010. jún. 15. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Igyekezz ne nyáladzani. És ha ott a pillanat, légy bátor. Én kábé rettegtem tőle, fogalmam sem volt, mit kell csinálni, de hidd el, tényleg jön magától ;)


Amire figyelni kell, hogy minél kevesebb nyálad legyen, és hogy ne nyomd le a torkán a nyelved.


23F

2010. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én diszkóban csókolóztam elsőnek. Nem sokat gondolkoztam, csak megtettem. Bátornak kell lenni, akár önállóan, akár alkohol segítségével (nekem ez utóbbi adta a löketet).
2010. jún. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne félj! Csináld! Menni fog magától. Nyálas,fura, de nagyon jó.
2010. jún. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van!!! Olyan közel a szájához, meg is HARAPHAT!!
2010. jún. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha szereted az illetőt akkor vágysz az ilyenre ne csak az legyen benned h átakarsz esni ezen a dolgon! kívánni kell, és nem kell félni mert akkor az mindent elronthat! előszörre nem muszály h a nyelveteket is használjátok, elég ha csak bekapjátok egym ajkait, megharapod finoman, egy kis mosoly.....:) picit nyálas lesz de nagyon jó. egyébként korod nemed, helyzet ahol 1 scókra számitasz? tényezők segithetnek a degiccségnyujtásban:)

14L

2010. jún. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

14 éves lány vagyok :D

és hát akivel ezt megtennéb abba rendesen szerelmes vagyok úgyhogy szerintem így még nehezebb...

2010. jún. 15. 19:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kaland egy tirpákkal, akkor rövid lesz és nyelv nélküli, remélhetőleg. Utána megoldódik magától, csak ne vállalj némaságot, mikor valami van.
2010. jún. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

szia,

én is 14 lány vok,de már túl vagyok rajta...

igazából nekem se volt egyszerű,sőt...

de sajnos én hülye olyannal csókolóztam először, akit nem is nagyon ismertem,nemhogy tetszett volna...

Te sokkal szerencsésebb helyzetben vagy,mert szereted azt,akivel először akarsz csókolózni...

Úgyhogy csak bátran!Hajrá!

2010. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ma is meg akart csókolni :S

de én nem mertem :'(

azt sem tudom hogy kell...

2010. jún. 16. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!