Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évek óta párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta párkapcsolatban élek. De a nyaralás alatt megismerkedtem egy lánnyal. Nem tudom, mi tévő legyek? Szerintetek?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. Két napja értünk haza a nyaralásból, haverokkal voltam. A barátnőm nem jött, mert neki még suli volt akkor. Amúgy 3 éve vagyunk együtt, ő 18 éves. A nyaralás alatt a haverjaim nagyon sokat csajoztak, és mivel nem akartam egyedül maradni, mentem velük.Egyik nap bementünk egy bár féleségbe, ahol volt 4 lány egy asztalnál. Mivel mi is pont ennyien voltunk, odacsapódtunk hozzájuk. Közülük az egyik lánnyal nagyon sokat beszélgettem,elmentünk a partra sétálni, leültünk egy padra, meg akart csókolni. Akkor én mondtam neki, hogy nem mondtam még, de van barátnőm, és szeretem. Annyit mondott rá, hogy sejtette, hogy van valakim, mert nem voltam valami feloldott az este, meg nem is nagyon flörtöltem vele, de őt nem érdekli, úgy is megkap. Akkor elment, én meg visszamentem a hotelbe. Visszajöttek pár perccel utánam a haverjaim, és mondták, hogy mind a négy lánnyal találkozunk másnap a strandon. Elmondtam nekik mi történt köztem meg a csaj között, mondták, hogy hülye vagyok ha kihagyom ezt a lehetőséget. Persze ilyenben rájuk nem hallgatok, igazából a szerelmi életem csak magamra tartozik. Találkoztunk a strandon, és a csaj folyamatosan a társaságomat kereste, hiába akartam úgymond leszakadni a csapattól, a csaj maradt velem. Aztán elmondta, hogy ő úgy értette, amit előző nap este mondott, hogy ha akár csak egy éjszakára is, de mindenféle képpen megkap, ha nem is ott, de akkor otthon. Szerencsétlenségemre ő is budapesti volt. Megtalált a közösségi portálokon, bejelölt, és azóta írogat, nem hagy békén, amíg nem találkozom vele. De nem szeretném a barátnőmet megcsalni, mert szeretem. Viszont nem akad le rólam, már írtam is neki, de nem érdekli. A barátnőmnek inkább nem mondanám el, mert akkora hisztit levágna még ez miatt is, hogy szakítás lenne a vége!Szerintetek mitévő legyek? Hogyan szakítsam meg a lánnyal a kapcsolatot?
2010. jún. 15. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, ha ez valóban úgy van, ahogy leírtad - mondtad neki, hogy barátnőd van és őt szereted - akkor elég nehéz helyzetben vagy. Az ilyen embereket nem könnyű lerázni, legyen szó akár lányról, akár fiúról. Én úgy gondolom, el kellene mondanod barátnődnek, hogy mi a helyzet, mert ha esetleg valamelyik haverodtól vagy bárki mástól tudja meg, akkor abból nagyobb botrány lesz, mintha te mondanád el neki.

Amúgy ha nem válaszolgatsz a lány üzeneteire, és figyelmen kívül hagyod, akkor előbb utóbb csak veszi a lapot, és leszáll rólad.


24 Ł

2010. jún. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én letörölném magam ha már nem bírnám idegekkel. De tényleg nem éri meg feleslegesen őrölnöd magad és jobb ha elmondod a csajnak hogy rád vannak állva. Legalább könnyítesz magadon és ebből még nincs semmi. Ha látná az üziket amiket írt neked, le tudná venni belőlük hogy nem történhetett semmi. Ne hagyd hogy zaklassanak
2010. jún. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!